کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-T

کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-T :

فروش آنلاین کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-T با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه کولرهای آبی آبسال، لورچ، انرژی، پلار، سپهرالکتریک، امید، مشهد دوام و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

جزئیات بیشتر

کولرآبی برفاب
New product

4,550,000 تومان

- +

اضافه به لیست مقایسه

تولید کننده
برفاب
 
توضیحات

معرفی کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-T :

کولرهای آبی برفاب هوای مرطوبی را ایجاد می کنند که مانع از شوک الکتریسیته ساکن شده و به این ترتیب از ترک خوردن وسایل چوبی و خشکی پوست جلوگیری می کنند و در دو نوع روبروزن و بالازن طراحی شده اند. که در تیپ روبروزن ظرفیت های 7000 روبروزن، 5000 روبروزن، مخصوص ساختمانها و آپرتمانها و مناسب جهت نصب در فضای خارجی، 4500 روبروزن، 3500 روبروزن، مخصوص منازل و دفترفنی های کوچک 3500 دریچه دار روبروزن، 2800 مینی دریچه دار روبروزن، مجهز به فن آکسیال است و نیازی به کانال کشی ندارد و مناسب برای مغازه ها و اتاق ها، و در تیپ بالازن در ظرفیت های 5000 دریچه دار بالازن، 3500 دریچه دار بالازن، مخصوص مکانهایی که ورودی کانال کولر در آنها از طریق پنجره یا بالکن ساختمان طراحی شده است و کولرهای آبی پرتابل مدل BF5-O با طراحی کاربردی و با مصرف بهینه انرژی مناسب برای فصول گرم سال است، پرتابل مدل BF3-S مجهز به صفحه نمایشگر دیجیتال با پنل لمسی، پرتابل مدل BF3-V مناسب برای غرفه های نمایشگاهی و یا اتاق های بزرگ 30 - 40 متری و ...

این دستگاه با مصرف بهینه انرژی عمل کرده و دارای الکتروموتور 100 واتی و الکتروپمپ 25 واتی بوده و به دلیل داشتن پد سلولزی به جای پوشال موجب بالا رفتن بازده تبخیر و درنتیجه خنکی بیشتر می گردد. مخزن آب دستگاه در قسمت جلویی با درب مجزا تعبیه شده و ظرفیت زیادی حدود 60 لیتر دارد و می تواند به راحتی تا ساعت ها آب رسانی را انجام دهد. همچنین دستگاه دارای قابلیت یون سازی بوده و با انتشار یون های منفی که اصطلاحا ویتامین هوا گفته می شوند، با ایجاد اکسیژن فعال توسط آنیون ها آلودگی های موجود در هوای محیط کمتر شده و هوایی سالم و ایجاد می نماید که این ویژگی در کاهش سرفه، عطسه، آلرژی و آسم نقش به سزایی دارد.
کولر ایستاده BF3T برفاب مجهز به صفحه نمایشگر دیجیتال با پنل لمسی بوده که کار با آن را بسیار راحت نموده است. دستگاه دارای سه سرعت کم ، متوسط و زیاد می باشد، همچنین به کمک دو کلید مربوط به جهت چرخش پره ها که بصورت الکترونیکی عمل می کنند می توانید جهت چرخش پره های عمودی را به چپ و راست و پره های افقی را به بالا و پایین انتخاب نمایید. حالت وزش باد دستگاه نیز در سه حالت عادی، طبیعی و خواب قابل تنظیم می باشد. در ضمن برای روشن یا خاموش کردن کولر می توانید از تایمر 1 تا 9 ساعتی دستگاه استفاده نمایید، بدین صورت که پس از طی شدن زمان مورد نظر کولر در صورت خاموش بودن ، روشن و یا در صورت روشن بودن، خاموش می گردد. برای سهولت در استفاده از دستگاه و انجام تنظیمات دلخواه یک کنترل از راه دور برای این کولر در نظر گرفته شده که می توان تمامی تنظیمات ذکر شده را به کمک آن انجام داد. هنگام کافی نبودن میزان آب مخزن زنگ هشدار به صدا درآمده و در صورت پر نشدن مخزن، پمپ خاموش شده و عملکرد خنک سازی متوقف می گردد.

معرفی قطعات :

1- دریچه خروجی هوا

2- صفحه کنترل 

3- دستگیره جانبی 

4- دوشاخه سیم برق

5- دستگیره بالایی 

6- شبکه فیلتر (پدسلولزی)

7- محل تخلیه آب

8- کنترل از راه دور

 مزایای کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-T :

همانطور که گفته شد، کولرهای آبی برفاب مدل BF3-T دارای پدسلولزی هستند که باعث افزایش بازده تبخیر و نهایتا افزایش قدرت خنک کنندگی این محصول می شود.
وجود مخزن آب با ظرفیت بالا (در صورت پر بودن)، امکان آبرسانی به پدهای سلولزی را برای ساعات طولانی فراهم می نماید.
کولر آبی پرتابل برفاب دارای قابلیت گردش هوای 4 جهته (بالا، پایین، چپ و راست) می باشد، این مسأله موجب یکنواختی جریان هوای خنک در محیط می گردد.
وجود ریموت کنترل باعث شده تا مصرف کننده، دستورات مورد نظر خود را بوسیله آن به کولر آبی اِعمال کند.
کولرهای آبی فوق دارای 3 سطح سرعت مختلف در تولید هوای خنک خروجی هستند.
بدلیل دارا بودن یونایزر، کولرهای آبی پرتابل برفاب، الکترون هایی تولید می کنند که در ترکیب با اکسیژن تشکیل آنیون (یون منفی) می دهند.
وجود آنیون باعث می شود آلودگی های هوای محیط از بین برود و اکسیژن فعال ایجاد شده توسط کولر، راحت تر جذب گردد. همچنین آنیون ها در از بین بردن ویروس ها، قارچ ها، کپک ها و باکتری ها و کاهش بیماری های تنفسی نظیر آسم و آلرژی نقشی اساسی دارند.

دکمه ها و نشانگرهای کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-T:

خاموش / روشن (ON/OFF) : کولر آبی پرتابل را روشن می کند (هنگامی که کولر به برق متصل باشد و این دکمه را فشار دهید)، بعد از گذشت 15 ثانیه پره های افقی کاملا باز می شوند و دستگاه به مدت 30 ثانیه با سرعت کم شروع به کار کردن می کند.
در این هنگام می توانید سطح سرعت کارکرد کولر آبی را از حالت Low به حالت High در آورید. (سطح سرعت کارکرد دستگاه روی صفحه نمایشگر قابل مشاهده است)
در صورتی که یک بار دیگر دکمه ON/OFF را فشار دهید، تمامی نشانگرها به جز Power خاموش می شوند، کولر به مدت 10 ثانیه کار می کند، پره های افقی بسته می شوند و در نهایت کولر در حالت آماده به کار قرار می گیرد.
خنک سازی (Cooling) : در صورتی که آب کافی در مخزن کولر آبی پرتابل وجود داشته باشد، پمپ روشن می شود و با فشار این دکمه عمل خنک سازی متوقف می گردد.
سرعت باد (Wind Speed) : هنگامی که این کولر را روشن می کنید، ابتدا کولر با سرعت کم (Low) کار می کند، با فشردن این دکمه می توانید سرعت کارکرد کولر آبی پرتابل را به متوسط (Medium ) و زیاد (High) تغییر دهید و نشانگر مرتبط با هر میزان از سرعت کولر را روی صفحه نمایش آن مشاهده کنید.
چرخش به راست و چپ : هنگامی که کولر آبی پرتابل برفاب روشن می شود، پره های عمودی در جهت های راست و چپ حرکت می کنند، فشردن این دکمه باعث توقف این چرخش می شود.
چرخش در جهت بالا و پایین : همانطور که پره های عمودی در جهات راست و چپ میچرخند، پره های افقی این کولر نیز در جهات بالا و پایین حرکت می کنند. فشار دادن این دکمه باعث می شود حرکت پره های افقی با سمت بالا و پایین متوقف گردد.
حالت باد (Wind Mode) : بطور کلی کولر آبی پرتابل برفاب دراای سه حالت وزش باد می باشد.
حالت عادی (Normal) که حالت پیش فرض وزش باد این کولر هاست، خود دارای سه سطح سرعت کم، متوسط و زیاد می باشد. با یک بار فشار دادن دکمه Wind Mode دستگاه در حالت خواب (Sleep) قرار می گیرد.
در حالت خواب، سرعت وزش هوای کولر آبی هر 30 دقیقه کاهش می یابد، تا اینکه به حداق سرعت وزش می رسد و سپس، دوباره این سیکل ادامه پیدا می کند و سرعت وزش افزایش می یابد.
حالت سوم باد کولرهای آبی پرتابل برفاب، حالت طبیعت (Nature) است. در این حالت وزش باد بطور تصادفی، با سرعت های کند، متوسط و زیاد تغییر می نماید.
آنیون : بلافاصله بعد از روشن شدن کولر آبی پرتابل، یونایزر این دستگاه فعالیت خود را آغاز می کند، در صورت فشار دادن دکمه آنیون، یونایزر غیرفعال می شود.
تایمر : به کمک این دکمه می توان عملکرد کولر آبی پرتابل را از 1 تا 9 ساعت تنظیم نمود. بوسیله دکمه تایمر، می توان در ساعت دلخواه کولر آبی را روشن و یا خاموش کرد.

کولر آبی برفاب

 
برگه اطلاعات
شرکت سازندهبرفاب

نوشتن نقد و نظر

کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-T

کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-T :

فروش آنلاین کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-T با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه کولرهای آبی آبسال، لورچ، انرژی، پلار، سپهرالکتریک، امید، مشهد دوام و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

نوشتن نقد و نظر

محصولات مشابه

ویژگی ها

شرکت سازندهبرفاب
مقایسه 0

کالایی یافت نشد

To be determined Shipping
اعلام قیمت با تماس تلفنی Total

Check out