کولر آبی بالازن برفاب 3500

فروش کولر برفاب با قیمت عمده

فروش آنلاین کولر آبی 3500 بالازن برفاب با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی اصفهان با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه کولرهای آبی آبسـال، لورچ، انـرژی، پـلار، مهیاسـان، سپهـرالکتریک، مشـهد دوام، امیـد و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

جزئیات بیشتر

Reduced price!
کولرآبی برفاب
New product
Limited special offer

3,464,300 تومان

3,535,000 تومان

-2%

- +

اضافه به لیست مقایسه

تولید کننده
برفاب
 
توضیحات

فروش انواع کولر آبی برفاب با تخفیف ویژه

فروش کولرهای آبی برفاب در اصفهان، هوای مرطوبی را ایجاد می کنند که مانع از شوک الکتریسیته ساکن شده و به این ترتیب از ترک خوردن وسایل چوبی و خشکی پوست جلوگیری می کنند و در دو نوع روبروزن و بالازن طراحی شده اند. که در تیپ روبروزن ظرفیت های 7000 پوشالی روبروزن، 5000 پوشالی روبروزن، مخصوص ساختمانها و آپرتمانها و مناسب جهت نصب در فضای خارجی، 4500 پوشالی روبروزن ، 3500 پوشالی روبروزن، مخصوص منازل و دفترفنی های کوچک 3500 پوشالی دریچه دار روبروزن،2800 مینی دریچه دار پوشالی روبروزن، مجهز به فن آکسیال است و نیازی به کانال کشی ندارد و مناسب برای مغازه ها و اتاق ها، و در تیپ بالازن در ظرفیت های 5000 دریچه دار پوشالی بالازن، مخصوص مکانهایی که ورودی کانال کولر در آنها از طریق پنجره یا بالکن ساختمان طراحی شده است و کولر آبی پرتابل مدلBF5-O  در این کولرها به جای پوشال از پد سلولزی استفاده شده است و با طراحی کاربردی و با مصرف بهینه انرژی مناسب برای فصول گرم سال است.

رقبــای این شرکت که تولید کولر آبی انجام می دهند کولرهایی نظیر کولرآبی آبسال، کولرآبـی لــورچ، کولر آبی انـــرژی، کولر آبی مهیاســان، کولر آبی سپهرالکتریک، کولر آبی پــلار، کولرآبی امیــد، کولر آبی مشهد دوام، کولرآبی آتــور، کولرآبی سرماســان، کولرآبی آزمایش، کولرآبی جنرال، کولرآبی آدنیس

مقایسه قطعات کولر آبی برفاب

کولر آبی 3500 بالازن برفاب مدل barfab BF3-RB ساخت شرکت موژن با دوام و عمر بالا می باشد این کولر ها برای نصب در فضای خارج از ساختمان طراحی شده اند و به نام کولر بالکنی نیز شناخته می شوند . این کولر با طراحی منحصر به فرد و دریچه تعبیه شده روی سقف کولر براحتی در بالکن یا تراس و حیاط نصب می گردد و نیازی به کانال کشی طولانی جهت انتقال هوای خنک به فضای داخلی ندارد.در این مدل از پوشال برای خنک سازی هوا استفاده می شود و برای مناطقی که دارای آب و هوای خشک و گرم مناسب می باشد مناطق شرجی و مرطوب که میزان رطوبت آنها بالاتر از 40 درصد است توصیه نمی شود. موتور کولرهای آبی برفاب ساخت شرکت موتوژن با دوام و عمر بالا می باشد.

نکات مهم نصب و راه اندازی کولر آبی برفاب

محل نصب کولر باید از سه طرف باز باشد، تا هوا در اطراف بدنه آن براحتی جریان داشته باشد.

توجه کنید، در صورتی که کولر آبی خودتان را در سایه و یا در مسیر وزش باد نصب کنید، قدرت خنک کنندگی آن افزایش می یابد.

حتما کولر را روی پایه ثابت نصب کنید تا در هنگام سرویس نیازی به جابجایی نداشته باشد و همچنین کولر را پس از نصب تراز کنید تا خیس شدن پوشال ها به طور یکنواخت صورت گردد.

در هنگام نصب کولر آبی برفاب در پشت بام و یا بالکن، حتما اطمینان حاصل کنید که نور آفتاب مستقیم به بدنه کولر تابیده نشود، که در این صورت می توانید از سایه بان برای پوشاندن کولر استفاده کنید.

اگر باد کولر آبی کم و زیاد شد، راه های خروج هوا در داخل منزل را بررسی کنید و حتما از سفت بودن تسمه پروانه کولر آبی اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که باد کولرآبی گرم بود، یا پمپ آن سوخته است که در این صورت باید با یک سرویس کار مجاز تماس بگیرید.

 
برگه اطلاعات
شرکت سازندهبرفاب

نوشتن نقد و نظر

کولر آبی بالازن برفاب 3500

فروش کولر برفاب با قیمت عمده

فروش آنلاین کولر آبی 3500 بالازن برفاب با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی اصفهان با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه کولرهای آبی آبسـال، لورچ، انـرژی، پـلار، مهیاسـان، سپهـرالکتریک، مشـهد دوام، امیـد و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

نوشتن نقد و نظر

محصولات مشابه

ویژگی ها

شرکت سازندهبرفاب
مقایسه 0

کالایی یافت نشد

To be determined Shipping
اعلام قیمت با تماس تلفنی Total

Check out