کولر آبی روبروزن سلولزی انرژی 7500 پالا

فروش کولر انرژِی با قیمت عمده

فروش آنلاین کولر آبی 7500 سلولزی روبروزن انرژی با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی اصفهان با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه کولرهای آبی لورچ، پلار، آبسال، برفاب، سپهرالکتریک، مشهد دوام، امید و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

جزئیات بیشتر

کولرآبی انرژی
New product

عدم موجودی کالا

جهت موجودی کالا با شماره 03134449195 تماس بگیرید

اضافه به لیست مقایسه

تولید کننده
انرژی
 
توضیحات

فروش انواع کولر آبی سلولزی انرژی با تخفیف ویژه

فروش کولرهای آبی انرژی در اصفهان بدلیل خاصیت جذب بیشتر آب در پد سلولزی بجای پوشال و همچنین قرارگیری لایه های منظم، موج دار و یکنواخت سلولز در کنار هم، توزیع یکنواخت آب بر روی پد سلولزی و در نتیجه وجود بیشترین سطح تماس موثر بین هوای عبوری و سطح مرطوب پد سلولزی، باعث ایجاد خنکی بیشتر ( حدود 2 تا 3 درجه سانتیگراد بیشتر از کولرهای با پوشال) و عدم انتقال ذرات معلق هوا و باکتری ها به داخل کانال کولر می شود و در دو نوع روبروزن و بالازن طراحی شده اند. که در تیپ روبروزن ظرفیت های 25000 سلولزی صنعتی روبروزن ، 18000 سلولزی صنعتی روبروزن، برای فضاهای تجاری، صنعتی، بانکها و دانشگاهها میباشد 11000 اینورتر سلولزی تکفاز صنعتی روبروزن، 11000 سلولزی تکفاز صنعتی روبروزن،  11000 سلولزی سه فاز صنعتی روبروزن مناسب برای مکانها، سالنهای بزرگ و ادارات، 7000 سلولزی روبروزن، 7000 سلولزی اکونومیک روبروزن، مخصوص ساختمانها و آپرتمانها 6000 سلولزی مدل پالا روبروزن، 5500 سلولزی روبروزن، 5500 سلولزی اکونومیک روبروزن، مخصوص منازل و دفترفنی های کوچک 3500 سلولزی روبروزن، مناسب برای مغازه ها و اتاق ها، کولر آبی سلولزی پنجره ای، سیستم خنک کنندگی تبخیری بوسیله پد سلولزی، کولر آبی سلولزی فن آکسیال 3500 روبروزن  مدل های ثابت و قابل حمل این کولر ها را می توانید در منازل، دفتر کار ها و همچنین مغازه ها و فروشگاه های مختلف مشاهده کنید در تیپ بالازن در ظرفیت های 6000 سلولزی بالازن ، 5500 سلولزی بالازن و 3800 سلولزی بالازن مخصوص مکانهایی که ورودی کانال کولر در آنها از طریق پنجره یا بالکن ساختمان طراحی شده است.

رقبــای این شرکت که تولید کولر آبی انجام می دهند کولرهایی نظیر کولرآبی آبسال، کولرآبـی لــورچ، کولر آبی مهیاســان، کولر آبی سپهرالکتریک، کولر آبی برفــاب، کولر آبی پــلار، کولرآبی امیــد، کولر آبی مشهد دوام، کولرآبی آتــور، کولرآبی سرماســان، کولرآبی آزمایش، کولرآبی جنرال، کولرآبی آدنیس

مقایسه قطعات کولر آبی سلولزی انرژی

کولر آبی سلولزی انرژی سری پالا مدل EC 0750، انتخابی مناسب و اقتصادی برای ایجاد سرمایش در منازل با متراژ بالا، محیط های تجاری، صنعتی، اداری، مدارس، بانک ها و مساجد می باشند. استفاده از پد سلولزی بجای پوشال در کولر های آبی سلولزی انرژی سری پالا، بدلیل قرارگیری لایه های منظم، موج دار و یکنواخت سلولز در کنار هم و در نتیجه وجود بیشترین سطح تماس موثر بین هوای عبوری و سطح مرطوب پد سلولزی، باعث ایجاد خنکی بیشتر (حدود 2 تا 3 درجه سانتیگراد بیشتر از کولرهای با پوشال) و عدم انتقال ذرات معلق هوا و باکتری ها به داخل کانال کولر می گردد.

کولرهای سلولزی هوشمند سری پالا مجهز به سیستم کنترل هوشمند توسط برد الکترونیکی نصب شده در داخل کولر (مقاوم در برابر رطوبت) بوده که با دریافت فرمان از ترموستات محیطی و سطح سنج آب و ارسال آن به اجزایی مانند شیربرقی ورودی آب، پمپ و شیر تخلیه برقی آب تشتک کولر جهت کنترل سطح آب، زمان پر یا خالی شدن و تعویض آب تشتک بر اساس فرمان های برد الکترونیکی مذکور صورت می پذیرد.کولر آبی سلولزی انرژی سری پالا از استحکام بدنه و تشتک، بدلیل استفاده از ورق گالوانیزه 1.25 برخوردار می باشد. سری پالا دارای فیلتر هوای قابل شستشو بین کاور بیرونی و پدسلولزی به منظور جذب گردوغبار و ذرات معلق هوا قبل از رسیدن و نفوذ آنها در پد سلولزی می باشند.
در کولرهای هوشمند سلولزی انرژی به جای نصب فلوتر جهت پر کردن آب تشتک کولر از یک عدد سطح سنج به همراه شیر برقی اتوماتیک ورودی آب به تشتک کولر که مجهز به فیلتر آب نیز می باشد استفاده گردیده است.
با توجه به تبخیر دائمی آب از روی سطوح تبخیر در کولرهای آبی، غلظت املاح آب در تشتک کولر به مرور زمان افزایش می یابد که این امر باعث رسوب گیری و کاهش راندمان سرمایش تبخیری و کاهش طول عمر کولر آبی می گردد. شرکت انرژی به منظور بر طرف نمودن این نقیصه با نصب یک شیر برقی تخلیه اتوماتیک در کولرهای هوشمند سلولزی فوق مانع افزایش املاح و رسوب آب داخل تشتک کولرهای سری پالا می گردد.

مشخصات فنی کولر آبی سلولزی انرژی

  • راهکار سرمایشی اقتصادی ( مصرف برق کمتر و هزینه اولیه کمتر )

  • راندمان تبخیر بالای 83 درصد

  • امکان کانال کشی هوا ( تا طول حدود 10 متر )

  • عمر طولانی پد سلولزی ( با سختی آب معمول حدود 3 تا 5 سال )

  • ثابت ماندن راندمان خنکی در طول فصل 

  • عملکرد کم صدا 

  • 100 درصد هوای تازه ، خنک و سالم 

  • سازگار با محیط زیست برخلاف سیستم های سرمایش تراکمی 

  • نصب آسان تر و ارزان تر نسبت به کولر گازی 

  • مناسب برای منازل با متراژ بالا ، فضاهای تجاری ، صنعتی ، اداری ، مدارس ، بانک ، مساجد ، رستوران

ترموستات / تایمر و سیستم ایمنی

●کنترل اتوماتیک دمای محیط توسط ترموستات

● تنظیم زمان کار کولر (خاموش و روشن کردن) با استفاده از تایمرالکترونیکـی

●کاهش حالت شرجی نامطبوع به دلیل عدم انتقال ذرات ریز آب به داخل ساختمان

معرفی ترموستات انرژی و ریموت کنترل

معرفی ترموستات و ریموت کنترلمعرفی ترموستات و ریموت کنترل

.

.

خنکی بیشتر نسبت کولر پوشالی

عدم کاهش خنکی در طول فصل بر خلاف کولر پوشالی

.

.

افتادگی پوشال به دلیل عدم استحکام ، معمولا راندمان تبخیر آن را در مدت سه هفته از حدود 70% به 50%کاهش میدهد . پد سلولزی با داشتن استحکام مناسب و پایدار راندمان تبخیر خود را که حدود 83% است در طول زمان حفظ مینماید .

.

.

.

.

.

.

سرمایش مطمئنسرمایش مطمئن تر

عدم ایجاد ناحیه های خشک برخلاف کولر پوشالی توزیع آب بر روس سطح پد سلولزی یکنواخت است

ضخامت یکنواخت بر خلاف پوشال ضخامت پد سلولزی در کل سطح آن یکنواخت میباشد که بر میزان خنکی تاثیر بسیاری دارد.

سطح تماس بیشتر هوا با آب، در پدسلولزی انرژی نسبت به پوشال

.

.

.

.

.

مصرف برق کمترمصرف برق کمتر

به دلیل خنکی بیشتر و عملکرد بهتر و یکناخت تر در برخی از شرایط که در کولر پوشالی ناچار به استفاده از دور تند هستیم در کولر سلولزی میتوان از دور کند استفاده کرد این امر صرفه جویی قابل توجهی در مصرف برق به همراه دارد .

کنترل اتوماتیک دما و زمان کارکرد کولر سلولزی که کاهش قابل توجه مصرف برق را به همراه دارددر مناطق گرم و خشک که اختلاف دمای روز و شب زیاد است (حدود 10 درجه تا 15 درجه ) مانند اصفهان - تهران - کاشان و این امکان بسیار موثر میباشد .

مصرف برق کولر سلولزی سری ترموستاتیک حدود 1/5 سیستم کولر گازی استاندارد در شرایط یکسان میباشد.

.

.

تنفس سالمتنفس سالم

کاهش انتقال باکتری های مضر تنفسی : در کولر سلولزی بر خلاف کولر پوشالی حمل قطرات ریز آب به صورت تبخیر نشده در مسیر جریان هوا به حداقل میرسد لذا انتقال باکتری های مضر تنفسی بسیار کاهش یافته و هوای سالمتری تامین میگردد .

کاهش عبور گرد و غبار به داخل ساختمان 

استعداد کمتر برای رشد قارچ و باکتری : پوشال بستر مستعد تری برای رشد قارچ و باکتری دارد در حالی که پد سلولزی به دلیل پوشش رزین های صنعتی چنین شرایطی را ندارد .

جریان هوایی عاری از ذرات خرد شده پوشال

مناسب برای افراد مبتلا به آسم و بیماری های ریوی به توصیه اغلب ماخذ

.

.

.

صدا و لرزشصدا و لرزش

استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت بیشتر از کولر متداول پوشالی باعث استحکام بیشتر ، دوام بالاتر و لرزش کمتر میگردد.

بالانس دقیق استاتیکی و دینامیکی فن کولر سلولزی

استفاده از لرزه گیر و واشر مناسب در محل اتصال پایه فن و بدنه

.

.

.

حداقل نیاز به سرویس

عمر مفید پد سلولزی و دوام حدود 5 سال به دلیل خاصیت خود شویندگی و تخلیه منظم آب 

جلوگیری از سوختن پمپ : اگر به هر دلیلی آب لازم به پمپ نرسد برد الکترونیکی دستور به قطع عملکرد پمپ را میدهد 

حذف شناور و جایگزینی آن با ترکیب سطح سنج آب و شیر برقی 

نصب آسان ، سریع و دقیق پد سلولزی در مقایسه با پوشال معمولی .

گارانتی کولر آبی

کولرهای آبی سلولزی انرژی دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات بعد از فروش توسط شرکت انرژی می باشند

 
برگه اطلاعات
شرکت سازندهانرژی

نوشتن نقد و نظر

کولر آبی روبروزن سلولزی انرژی 7500 پالا

فروش کولر انرژِی با قیمت عمده

فروش آنلاین کولر آبی 7500 سلولزی روبروزن انرژی با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی اصفهان با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه کولرهای آبی لورچ، پلار، آبسال، برفاب، سپهرالکتریک، مشهد دوام، امید و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

نوشتن نقد و نظر

محصولات مشابه

ویژگی ها

شرکت سازندهانرژی
مقایسه 0

کالایی یافت نشد

To be determined Shipping
اعلام قیمت با تماس تلفنی Total

Check out