کولر آبی صنعتی روبروزن سلولزی انرژی 11000 سه فاز

فروش کولر انرژِی با قیمت عمده

فروش آنلاین کولر آبی 11000 صنعتی سلولزی روبروزن سه فاز انرژی با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی اصفهان با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه کولرهای آبی آبسال، برفاب، لورچ، پلار، سپهرالکتریک، امید و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

جزئیات بیشتر

کولرآبی انرژی
New product

15,600,000 تومان

- +

اضافه به لیست مقایسه

تولید کننده
انرژی
 
توضیحات

فروش انواع کولر آبی سلولزی انرژی با تخفیف ویژه

فروش کولرهای آبی انرژی در اصفهان بدلیل خاصیت جذب بیشتر آب در پد سلولزی بجای پوشال و همچنین قرارگیری لایه های منظم، موج دار و یکنواخت سلولز در کنار هم، توزیع یکنواخت آب بر روی پد سلولزی و در نتیجه وجود بیشترین سطح تماس موثر بین هوای عبوری و سطح مرطوب پد سلولزی، باعث ایجاد خنکی بیشتر ( حدود 2 تا 3 درجه سانتیگراد بیشتر از کولرهای با پوشال) و عدم انتقال ذرات معلق هوا و باکتری ها به داخل کانال کولر می شود و در دو نوع روبروزن و بالازن طراحی شده اند. که در تیپ روبروزن ظرفیت های 25000 سلولزی صنعتی روبروزن ، 18000 سلولزی صنعتی روبروزن، برای فضاهای تجاری، صنعتی، بانکها و دانشگاهها میباشد 11000 اینورتر سلولزی تکفاز صنعتی روبروزن، 11000 سلولزی تکفاز صنعتی روبروزن، مناسب برای مکانها، سالنهای بزرگ و ادارات، 7500 سلولزی مدل پالا روبروزن، 7000 سلولزی روبروزن، 7000 سلولزی اکونومیک روبروزن، مخصوص ساختمانها و آپرتمانها 6000 سلولزی مدل پالا روبروزن، 5500 سلولزی روبروزن، 5500 سلولزی اکونومیک روبروزن، مخصوص منازل و دفترفنی های کوچک 3500 سلولزی روبروزن، مناسب برای مغازه ها و اتاق ها، کولر آبی سلولزی پنجره ای، سیستم خنک کنندگی تبخیری بوسیله پد سلولزی، کولر آبی سلولزی فن آکسیال 3500 روبروزن  مدل های ثابت و قابل حمل این کولر ها را می توانید در منازل، دفتر کار ها و همچنین مغازه ها و فروشگاه های مختلف مشاهده کنید در تیپ بالازن در ظرفیت های 6000 سلولزی بالازن ، 5500 سلولزی بالازن و 3800 سلولزی بالازن مخصوص مکانهایی که ورودی کانال کولر در آنها از طریق پنجره یا بالکن ساختمان طراحی شده است.

رقبــای این شرکت که تولید کولر آبی انجام می دهند کولرهایی نظیر کولرآبی آبسال، کولرآبـی لــورچ، کولر آبی مهیاســان، کولر آبی سپهرالکتریک، کولر آبی برفــاب، کولر آبی پــلار، کولرآبی امیــد، کولر آبی مشهد دوام، کولرآبی آتــور، کولرآبی سرماســان، کولرآبی آزمایش، کولرآبی جنرال، کولرآبی آدنیس

مقایسه قطعات کولر آبی سلولزی انرژی

کولر آبی سلولزی انرژی ENERGY مدل EC11 دستگاهی مناسب برای مراکز تجاری ، آموزشی، مذهبی و منازل با متراژ بالا است. در این کولرهای آبی به جای پوشال از پد سلولزی استفاده میشود که با جذب بیشتر آب باعث خنکی بهتر میشود و نسبت به پوشال هوای خنک تری را اراِئه میدهد همچنین این پد ها به دلیل خود شویی و رسوب گیری کمتر، عمر بیشتری نسبت به پوشال میکنند و در شرایط یکسان حدود 3 تا 5 برابر پوشال عمر دارند در ضمن حمل قطره های آب در مسیر جریان هوا به حداقل می رسد و انتقال باکتریهای مضر تنفسی با این امر بسیار کاهش یافته و هوای سالم تری تامین می گردد.
کولر آبی 11000 انرژی ، با توان 1500 وات و موتور اینورتر، بسیار به صرفه تر از کولرهای گازی است . موتور این دستگاه از برند موتوژن بوده که که سبب میشود جریان هوا با سرعت و شدت بیشتری به محیط برسد. فن سانتریفوژ موجود در کولر صنعتی EC11 باعث میشود حتی با کانال کشی طولانی و استهلاک پد سلولزی افت فشاری ایجاد نشود و موجب عملکرد بهینه کولر شود. کف کولر علاوه بر پوشش دهی با ورق گوانیزه به ضخامت 1/25 ، از پوشش اپوکسی برای مقاومت هر چه بیشتر در برابر خوردگی و پوسیدگی استفاده میشود همچنین بدنه EC11 دارای رنگ پودری است که از بین رفتن آن در طولانی مدت جلوگیری میکند . میزان هوادهی دستگاه 11000 متر مکعب در ساعت است و بازده خنکی آن حدود 76% میباشد.

مشخصات فنی کولر آبی سلولزی انرژی

 • موتور 1.5 کیلووات موتوژن

 • ونتیلاتور صنعتی 

 • امکان نصب اینورتر

 • راندمان تبخیر بالای 83 درصد

 • امکان کانال کشی هوا ( تا طول حدود 20 متر )

 • عمر طولانی پد سلولزی ( با سختی آب معمول حدود 3 تا 5 سال )

 • ثابت ماندن راندمان خنکی در طول فصل 

 • عملکرد کم صدا 

 • 100 درصد هوای تازه ، خنک و سالم 

 • سازگار با محیط زیست برخلاف سیستم های سرمایش تراکمی 

 • نصب آسان تر و ارزان تر نسبت به کولر گازی 

 • مناسب منازل با مساحت بالا ، فضاهای تجاری ، صنعتی ، اداری ، مدارس ، بانک ، مساجد ، رستوران

شرکت انرژی کولر های صنعتی خود را تحت دو مدل 11000 (EC11) و 18000 (EC18) به بازار معرفی کرده است که مدل 11000 آن با موتور های تکفاز و سه فاز موجود می باشد.

ویژگی های اصلی کولر های صنعتی انرژی به قرار زیر است

کولرهای صنعتی انرژی مجهز به اینورتر می باشند :

در برخی از کاربری ها (مانند منازل مسکونی با مساحت بالا) وجود دور متغیر کولر (به جای تک دور) به منظور کاهش مصرف برق و به دنبال آن کاهش هزینه های جاری، مطلوب به نظر می رسد که با اضافه نمودن وسیله ای به نام اینورتر (Invertor) به موتور تک دور کولرهای EC11 و EC18 این خواسته عملی می گردد.

اینورتر وسیله ای است که با تغییر در فرکانس ورودی به موتور، تغییر دور موتور را نتیجه می دهد و حتی در برخی از مدل های آن امکان راه انداختن موتور سه فاز کولر با در اختیار داشتن برق تک فاز نیز وجود دارد مانند مدل EC11 سه فاز که می تواند با برق خانگی تک فاز راه اندازی گردد.

مشخصات اینورتر در کولر های صنعتی انرژی

اینورتور

استفاده از دو عدد پمپ آب به صورت مجزا

در کولر های صنعتی انرژی (مدل های EC11 و EC18) از دو پمپ کولری با مشخصات زیر جهت آبرسانی مناسب بر روی پدهای سلولزی استفاده شده است.

.

.

.

پوشش کف مقاومپوشش کف مقاوم در برابر خوردگی

کف کولر که محل ذخیره آب می باشد از اجزای حساس در مقابل خوردگی محسوب می شود که علاوه بر افزایش ضخامت آن به ورق گالوانیزه ی 1.25 میلی متری، از پوشش اپوکسی نیز استفاده شده است.

.

.

.

.

.

عدم انتقالعدم انتقال باکتری های مضر تنفسی

در کولر سلولزی بر خلاف کولر پوشالی، حمل قطرات ریز آب به صورت تبخیر نشده در مسیر جریان هوا به حداقل

می رسد، بنابراین انتقال باکتری های مضر تنفسی بسیار کاهش یافته و هوای سالم تری تامین می گردد.

.

.

.

.

.

پد سلولزی و پوشالمقایسه ی راندمان تبخیر آب در پدهای سلولزی نسبت به پوشال های معمولی

به دلیل عدم استحکام و تغییر شکل پوشال معمولی، راندمان تبخیر آب در 3 هفته ی اول در این نوع پوشال ها ممکن است از 70% به 50% کاهش پیدا کند. ولی پد سلولزس راندمان تبخیر خود را که در حدود 83% می باشد در طول زمان حفظ می نماید.

.

.

دارای راندمان بالا

راندمان تبخیر بالاتر و کاهش دمای هوای خروجی از کولر سلولزی 

هوادهی مناسب به همراه قابلیت جبران افت فشار بالای ناشی از کانال

.

مصرف برق پایین تر در مقایسه با سیستم اسپلیت و چیلر

انرژی الکتریکی ورودی برای راه اندازی کولر تبخیری کمتر از 1/5 انرژی مورد نیاز برای سیستم تبریدی خواهد بود که این موضوع به دلیل وجود اجزایی مانند کمپرسور و کندانسور در این گونه سیستم ها میباشد .

.

هزینه اولیه کمتر نسبت به سیستم های تبریدی و تبخیری مشابه

هزینه اولیه یک سیستم سرمایشی تبخیری (کولر آبی ) حدود 1/4 سیستم تبریدی برای شرایط یکسان محیطی میباشد که این امر برای مصرف کننده بسیار حائز اهمیت است .اثر بازده سرمایشی بیشتر کولر سلولزی صنعتی در مقایسه با کولر های صنعتی متداول (پوشالی ) میتواند کاهش تعداد کولر پیشنهادی و هزینه اولیه کمتر را به همراه داشته باشد .

.

کاربردهـا

مراکز تجاری مانند : بانک - فروشگاه و پاساژ

اداری : مانند ادارات و شرکت ها 

مراکز صنعتی : مانند کارخانه - کارگاه و انبار 

مراکز فرهنگی و آموزشی : مانند فرهنگسرا - کتابخانه و آموزشگاه 

ورزشی : مانند سالن های ورزشی 

رفاهی : مانند ترمینال ها و ایستگاه ها 

مراکز مذهبی : مانند مسجد و حسینیه 

 
برگه اطلاعات
شرکت سازندهانرژی

نوشتن نقد و نظر

کولر آبی صنعتی روبروزن سلولزی انرژی 11000 سه فاز

فروش کولر انرژِی با قیمت عمده

فروش آنلاین کولر آبی 11000 صنعتی سلولزی روبروزن سه فاز انرژی با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی اصفهان با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه کولرهای آبی آبسال، برفاب، لورچ، پلار، سپهرالکتریک، امید و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

نوشتن نقد و نظر

محصولات مشابه

ویژگی ها

شرکت سازندهانرژی
مقایسه 0

کالایی یافت نشد

To be determined Shipping
اعلام قیمت با تماس تلفنی Total

Check out