بهارساز انرژی مدل 680

بهارساز انرژی مدل 680 

بهارساز انرژی Energy مدل 680 شامل یک کولر سلولزی و یک هیتر گازی کانالی است که برای تأمین گرمایش و همچنین سرمایش منازل، اماکن تجاری و صنعتی مانند فروشگاه، مراکز خرید، سالن های بزرگ، بانک ها، فرودگاه، کتابخانه و غیره از طریق کانال هوا طراحی شده است. این محصول در هر دو فصل سرما و گرما قابل استفاده بوده و فضای قابل گرمایش این دستگاه 450 وسرمایش آن 900 متر مکعب میباشد .

جزئیات بیشتر

بهارساز انرژی
New product

اعلام قیمت با تماس تلفنی

جهت موجودی کالا با شماره 03134449195 تماس بگیرید

اضافه به لیست مقایسه

تولید کننده
انرژی
 
توضیحات

بهارساز انرژی مدل 680 

بهارساز انرژی Energy مدل 680 شامل یک کولر سلولزی و یک هیتر گازی کانالی با مصرف سوخت 2.7 الی 4.8 متر مکعب در ساعت است که برای تأمین گرمایش و همچنین سرمایش منازل، اماکن تجاری و صنعتی مانند فروشگاه، مراکز خرید، سالن های بزرگ، بانک ها، فرودگاه، کتابخانه و غیره از طریق کانال هوا طراحی شده است.هوادهی کولر دستگاه 6900 m3/h  که معادل 4000 cfm است .ظرفیت گرمایشی هیتر دستگاه دو ظرفیته 25000 و 45000 میباشد که مناسب برای محیطی تا 300 متر مربع با ارتفاع سقف مجاز 3 متر است . این محصول در هر دو فصل سرما و گرما قابل استفاده می باشد. پد سلولزی به کار رفته در کولر بهارساز به عنوان یک مبدل حرارتی انتقال حرارت و جرم را بین هوای عبوری و آب انجام می دهد. در پد سلولزی حداکثر بازده سرمایش با توجه به حداقل افت فشار بدست می آید که در مقایسه با پوشال معمولی بازده سرمایشی بیشتری دارد.خاصیت جذب آب در پد سلولزی از عوامل مهم در خنک شدن است. یک متر مکعب از پد سلولزی می تواند 100 لیتر آب را جذب کند. فن سانتریفیوژ در حالت سرمایش تأمین هوای سرد و توزیع مناسب در فضای مورد نظر را انجام می دهد. نوع پره های این فن شعاعی بوده که به صورت تسمه و پولی با الکتروموتور ارتباط دارد.
بهار ساز انرژی دارای راندمان حرارتی بالا می باشد. ایجاد احتراق کاملأ مناسب به همراه سطح تماس مؤثر در مبدل حرارتی بهارساز راندمان را به حدود 80 درصد رسانده است. با استفاده از سیستم کنترل جریان گاز و جرقه زن به راحتی از داخل فضای مورد نظر تنظیم و قطع و وصل انجام می شود. همچنین با استفاده از شیر گاز دو مرحله ای می توان بر حسب نیاز ظرفیت گرمایش را تغییر داد. فن سانتریفیوژ به کار رفته در بهار ساز جریان هوای لازم بر روی مبدل حرارتی در حالت گرمایش را ایجاد می کند و بر افت ناشی از کانال های رفت و برگشت غلبه می کند. طراحی پیلوت مشعل هیتر به صورتی است که قابل تنظیم با جریان گاز و هوای اولیه می باشد و شیرکنترل گاز سیگما به همراه این پیلوت مشعل را روشن می کند.

ویژگی های بهارساز انرژی :

 • راهکار سرمایشی و گرمایش اقتصادی ( مصرف برق کمتر و هزینه اولیه کمتر )
 • راندمان تبخیر( سرمایش ) بالای 83 درصد 
 • مناسب برای سیستم کانال کشی هوا 
 • حذف لوله کشی آبگرم و رادیاتور
 • گرمایش سریع
 • عمر طولانی و خود ایستای پد سلولزی 
 • کنترل ترموستاتیک و کنترل ایمنی RCCB ( سیستم محافظت از جان )
 • ثابت ماندن راندمان خنکی در طول فصل 
 • عملکردکم صدا 
 • راندمان حرارتی ( گرمایش ) بیش از 83 درصد 
 • شیر گاز کنترل دو مرحله ای ( ساخت SIT ایتالیا )
 • ایمنی بالا ، مجهز به ترموستات کنترل فن و ترموستات حدی و شیر کنترل گاز دو مرحله ای ( ساخت SIT ایتالیا )
 • کنترل کیفیت هوا و صرفه جویی در مصرف سوخت با کانال برگشت و هوای تازه
 • طول کل کانال حدود 15 متر

کاربردها :

بهار ساز GM 0680 برای گرمایش و سرمایش فضاهای تجاری مانند: فروشگاه ها ، مراکز خرید ، ، نمایشگاه ، سالن های بزرگ ، بانک ها ؛ فضاهای صنعتی: کارخانه ، کارگاه؛ مذهبی: مسجد ، حسینیه؛ رفاهی: پایانه مسافری ، فرودگاه ، ایستگاه راه آهن؛ آموزشی: کارگاه آموزشی ، کتابخانه؛ سالن اجتماعات: سالن غذا خوری ،سالن انتظار درمانگاه و بیمارستان؛ همینطور اماکن ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بای نصب در فضاهای خارج از محیط طراحی گردیده است .
جهت کاربری خاص مانند عدم استفاده از کانال برگشت (100% هوای تازه ) حتما با مهندسین فروش هماهنگ نمایید .

عملکرد گرمایشی :

در این وضعیت، بهارساز برای تامین گرمایش فضا ، مطابق مراحل راهنمای نصب و راه اندازی آماده شده است، کانال برگشت هوا در موقعیت خود نصب شده ودرب های هوای ورودی به پد سلولزی در محل خود قرار مي گیرد.کانال برگشت علاوه بر گردش مناسب هوای گرم در داخل فضا و استفاده از دمای هوای ترکیبی (برگشت و تازه)در کاهش مصرف سوخت بسیار موثر است. با ترکیب هوای تازه و هوای برگشت و عبور از روی سطوح داغ مبدل حرارتی (بدون تماس با محصولات ناشی از احتراق) هوای گرم مطبوع از طریق کانال رفت در فضای مورد نظر توزیع می گردد.

مشعل اتمسفریک بهارساز با فرمان وصل از ترموستات نصب شده در داخل فضا روشن شده و با گرم شدن مبدل حرارتی و فرمان فن کنترل ونتیلاتور شروع به کار می نماید. این مرحله تا زمان فرمان مجدد ترموستات محیطی برای قطع ادامه دارد البته با خاموش شدن مشعل ونتیلاتور تا سرد شدن مبدل حرارتی به کار خود ادامه می دهد.

 معرفی قطعات سیستم گرمایشی :

مبدل حرارتی : به عنوان قلب هیتر محسوب میشود و دارای پوشش نسوز مقاوم تا دمای 550 درجه سانتی گراد میباشد .

مشعل :  از نوع اتمسفریک و شعله آبی سوز می باشد که مخلوط گاز و هوا را به صورت کنترل شده به سر مشعل هدایت کرده و حرارت لازم تولید می گردد. مشعل نیز دارای پوشش نسوز مقاوم تا دمای 550 درجه سانتی گراد میباشد .

کلاهک تعدیل : مجموعه ای که علاوه بر تنظیم خروج محصولات احتراق از هیتر ، امکان جریان  550معکوس هوا از دودکش را به حداقل می رساند ، این قطعه نیز دارای پوشش نسوز مقاوم تا دمای درجه سانتیگراد است.

شیر کنترل گاز :  یک شیر برقی برای کنترل جریان و فشار گاز ورودی به مشعل و پیلوت به صورت دو مرحله ای (45000-25000 kcal/h) میباشد که با فرمان ترموستات محیطی بر اساس دمای تنظیمی یا فرمان کنترل حدی عمل مینماید .

کنترل حدی (فن لیمیت کنترل): بمنظور جلوگیری از صدمات احتمالی به دستگاه در صورت پاره شدن تسمه ونتیلاتور ، سوختن موتور و یا اشکالات دیگری که باعث افزایش دمای بدنه مبدل حرارتی می گردد یک ترموستات که به صورت مجموعه ای یکپارچه به همراه فن کنترل می باشد در نظر گرفته شده است .این ترموستات به عنوان کنترل حدی روی دمای 90 درجه سانتی گراد تنظیم شده است .عملکرد آن باعث قطع گاز و منجر به حالت قفل می شود. 

عملکرد سرمایشی :

در این وضعیت، بهارساز برای تامین سرمایش مطابق راهنمای نصب و راه اندازی آماده شده است و کانال برگشت از بهارساز جدا مي گردد (در صورت نصب کانال  برگشت از سقف فقط مي توان دریچه برگشت را بست) و کلیه دربهای ورودی هوا به  کولر سلولزی، هوای گرم خشک با گذر از پد سلولزی ًپد سلولزی برای عبور باز است و عینا به صورت خنک و مطبوع از کانال رفت در فضای مورد نظر توزیع می شود تا سرمایش محیط تامین گردد

معرفی قطعات سیستم سرمایشی :

پد سلولزی : واسطه تبخیری است که در بخش سرمایش استفاده شده است که به عنوان یک مبدل حرارتی، وظیفه انتقال حرارت و جرم را بین هواي عبوري و آب بر عهده دارد.در پد سلولزی حداکثر بازده سرمایش با توجه به حداقل افت فشار حاصل می شود. که در مقایسه با پوشال معمولی در شرایط یکسان، بازده سرمایشي بیشتري را دارد. انتقال باکتری های مضر تنفسی با این امر با این امر بسیار کاهش می یابد و هوای سالم تامین می گردد. خاصیت جذب آب در 100پد سلولزی از عوامل مهم در خنک شدن است یک متر مکعب از پد سلولزی می تواند لیتر آب را جذب نماید.

1- کانال برگشت 

2- درب پرتابل 

3- توری پلیمری 

4- پد سلولزی 

فن : فن سانتریفیوژ بکار رفته وظیفه جریان هوا بر روی مبدل حرارتی در حالت گرمایش و غلبه بر افت فشار ناشی از کانالهای رفت و برگشت را بر عهده دارد همینطور در حالت سرمایش نیز تامین هوای سرد و توزیع مناسب  بوده که Radialدر فضای مورد نظر را انجام می دهد نوع پره های این فن شعاعی بصورت تسمه و پولي با الکتروموتور در ارتباط است. 

پیلوت: طراحی پیلوت مشعل به کار رفته به صورتی است که قابل تنظیم با مراجعه 5جریان گاز و هوای اولیه را داشته و شیر کنترل گاز سیگما (به صفحه نمایید) به همراه این پیلوت وظیفه روشن نمودن مشعل را دارد با فرمان از شیر کنترل گازسیگما ابتدا پیلوت و سپس مشعل روشن می گردد.که این توالی از نظر ایمنی و قابلیت اطمینان بسیار ایده آل است.

ویژ

 
برگه اطلاعات
شرکت سازندهانرژی
مدل دستگاه 5680
ساختایران
برق مصرفی 4220 ولت
نوع دستگاه 2کولر آبی و هیتر گرمایشی
مدت گارانتی 31 سال
نوع پوشالسلولزی
نوع موتور 1غیر اینورتر

نوشتن نقد و نظر

بهارساز انرژی مدل 680

بهارساز انرژی مدل 680 

بهارساز انرژی Energy مدل 680 شامل یک کولر سلولزی و یک هیتر گازی کانالی است که برای تأمین گرمایش و همچنین سرمایش منازل، اماکن تجاری و صنعتی مانند فروشگاه، مراکز خرید، سالن های بزرگ، بانک ها، فرودگاه، کتابخانه و غیره از طریق کانال هوا طراحی شده است. این محصول در هر دو فصل سرما و گرما قابل استفاده بوده و فضای قابل گرمایش این دستگاه 450 وسرمایش آن 900 متر مکعب میباشد .

نوشتن نقد و نظر

محصولات مشابه

ویژگی ها

شرکت سازندهانرژی
مدل دستگاه 5680
ساختایران
برق مصرفی 4220 ولت
نوع دستگاه 2کولر آبی و هیتر گرمایشی
مدت گارانتی 31 سال
نوع پوشالسلولزی
نوع موتور 1غیر اینورتر
مقایسه 0

کالایی یافت نشد

To be determined Shipping
اعلام قیمت با تماس تلفنی Total

Check out