دانلود آموزش نصب کولر گازی

همانگونه که در مقدمه هم آمد نصب اصولی و استاندارد دستگاه متضمن کار بدون عیب آن برای سالهای متمادی خواهد بود.بنابراین توصیه می شود که برای نصب این فصل را بدقت مطالعه کرده و هنگام کار عملی بدقت رعایت فرمائید.

برای نصب خوب وقت مناسب و کافی را در نظر بگیرید و هرگز برای نصب سریع عجله نفرمائید.حتماً احتیاج به یک نفرجهت کمک هنگام نصب دارید.
کار نصب علاوه بر اینکه کاری فنی می باشد به همان اندازه ذوق و سلیقه هم احتیاج دارد.یعنی تلفیقی از فن ، هنر و زیبائی می باشد.تجربیات نگارنده نشان داده کسانی در کار نصب موفق بوده اند که علاوه بر کار فنی ،در هنگام نصب هنروحوصله کافی هم بخرج داده اند.

نصب بدون اشکال،استاندارد و زیبا علاوه بر رضایت مشتری باعث رضایت خاطر تکنسین هم خواهد شد.بارها شاهد بوده ام که تکنسینهای ماهراز نصب های زیبای خود یاد کرده و جهت انتقال تجربیات خود به دیگران کوشیده اند. معمولاً دو دفترچه راهنما همراه دستگاه به مشتری عرضه می شود:
که نحوه کارکرد ، راه اندازی :(INSTRUCTION MANUAL) *دفترچه راهنما عملکرد ونگهداری دستگاه در آن آمده است و کلاً اطلاعات مورد نیاز مشتری درآن دیده شده است. که نحوه نصب و فواصل و داده :(INSTALLATION MANUAL) *دفترچه راهنمای نصب هایی که حتماً سرویس کار هنگام نصب به آن توجه کند در آن آمده است. بنابراین توصیه اکید می شود که هنگام نصب دقت لازم رابه آن داشته باشید.

بنا به مدل دستگاه حداکثر طول و ارتفاع مجاز لوله های ارتباطی فرق میکند که در دفترچه راهنمای نصب آمده است خواهشمند است قبل از نصب به این موارد بسیار مهم توجه فرمائید. با دستگاه (STANDARD LENGTH) *با هر دستگاه مقداری لوله به عنوان لوله استاندارد فروخته میشود دقت فرمائید که همان مقدار به عنوان حداقل لوله استاندارد بایستی استفاده گردد و به هیچ عنوان نباید از ان بریده گردد.
*شارژ اولیه گازمبرد درون دستگاه برای همان طول لوله استاندارد در نظر گرفته شده است بنابراین چنانچه مقدار زیادی از لوله بریده شود دستگاه دچارشارژ اضافی که خود هم مشکلی است ،خواهد شد.

دانلود فایل کامل PDF

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *