برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ارسال

روش های ارسال کالابطور کلی ارسال کالاها و سفارشات مشتریان و زمان دستیابی مشتری به کالای مورد نیاز خود به مسافت بین مبدا و مقصد و زمان ثبت سفارش وابسته بوده و از طریق راه های زیر کالاها به دست مشتریان میرسد.

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

روزهای تعطیل در سال 1399 که سپهر انرژی هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:

1 - 5 فروردین
13 فروردین
4 خرداد
5 خرداد
14 خرداد
15 خرداد
28 خرداد
18 مرداد
8 شهریور
9 شهریور
17 مهر
26 مهر
4 آبان
13 آبان
28 دی
22 بهمن
7 اسفند
21 اسفند
28 اسفند
29 اسفند

اصفهان:


تحویل سریع کالا : مخصوص سفارش‏‌ کالاهایی که نیازی به سفارش ساخت ندارند در اصفهان میباشد. چنانچه سفارش در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه تا ساعت 11 صبح ثبت شوند در همان روز ارسال میگردد و سفارش‌هایی که بعد از این ساعات ثبت شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.


ارسال سریع کالا پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال ،تاریخ و زمان تحویل سفارش( قبل از ارسال) با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل : ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود.پست پیشتاز

در سفارش‌ هایی که ابعاد کالا ی مورد نظر کوچک بوده و قابل بسته بندی و تحویل به اداره پست باشد و محل تحویل آنها خارج از اصفهان است بر اساس درخواست مشتری با استفاده از سرویس پست پیشتاز ارسال می‏‌شوند.سایر شهرستان ها :

بدلیل مشکلات وصول وجه از شهرستانها، لطفا جهت انجام پردازش سفارش خود، ابتدا نسبت به واریز وجه به یکی از شماره حسابهای ذکر شده در بخش روش های پرداخت اقدام نمائید.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود.

لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

روش ارسال با باربری ( پس کرایه ) :

لوازم خانگی سنگین و کالاهای حجیم یا بزرگ ، به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد.

باتوجه به اینکه معمولاً اغلب دستگاههای سرمایش و گرمایش حجیم بوده و حمل و نقل آنها خصوصاً برای شهرهای دیگر نیازمند استفاده از خدمات باربری می باشد، در بسیاری مواقع ارسال کالا به شهرهای دیگر فقط با استفاده از باربری ها انجام می گردد.

در روش کالا بصورت پس کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. هزینه باربری توسط شرکتهای حمل و نقل تعیین و به همراه هزینه حمل از انبار سپهر انرژی تا محل باربری ( هزینه حمل شهری ) دریافت می گردد و مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.


- باربری یا ماموران ارسال سپهر انرژی تنها مسوول تحویل سفارش هستند و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.- روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و  دست‌کم 1 روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.
فهرست