پمپ تصفیه آب 

پمپ استخر

اینگونه پمپ ها جهت سیرکوله آب استخر استفاده می شوند که با توجه به حجم آب و تجهیزات مورد استفاده در سیکل تصفیه، نوع آن تغییر می یابد . جنس بدنه این پمپ ها از ترموپلاستیک بوده و باعث عایق بودن قسمت موتور (الکتریکال) نسبت به پمپ و آب داخل آن می گردد که احتمال برق گرفتگی و انتقال جریان الکتریسیته را کاهش می دهد . همچنین هیچگونه هیچگونه خوردگی و پوسیدگی در داخل آن ایجاد نمی شود .

بطور کلی جهت محاسبه مقدار هد و دبی پمپ تصفیه آب استخر به دو عامل (افت فشار و حجم آب عبوری ) باید توجه نمود.

نکتهپمپ تصفیه آب استخر پس از انتخاب نوع فیلتر تصفیه و بررسی میزان افت فشار جریان آب عبوری از آن فیلتر و عوامل دیگر انتخاب می گردد .

عوامل موثر در انتخاب هد پمپ تصفیه آب استخر :

در نظر گرفتن مقدار افت فشار ایجاد شده در فیلتر تصفیه به نوع فیلتر تصفیه آب استخر (دیاتومه ، کارتریجی ، شنی) و همچنین جنس فیلتر تصفیه (FRP ، فلزی ) بستگی دارد .

در نظر گرفتن مقدار افت فشاری که در مسیر لوله ، شیرآلات و اتصالات به وجود می آید .

عامل موثردر محاسبه دبی (حجم) پمپ تصفیه آب استخر : 

محاسبه دبی پمپ تصفیه آب استخر بر اساس محاسبه حجم آب لازم در گردش سیستم تصفیه که طبیعتاً معادل ظرفیت فیلتر تصفیه آب استخر می باشد در نظر گرفته می شود .

 انواع پمپ استخر

پمپ سری A :

این پمپ ها جهت گردش آب در سیستم تصفیه آب استخر و جکوزی مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به داشتن موگیر سر خود احتیاج به نصب موگیر به طور جداگانه نمی باشد . در صورت محاسبه و تعیین دبی سیرکولاسیون، پمپ مورد نیاز را می توان از جدول ذیل انتخاب نمود .

پمپ استخر

پمپ سری B :

این پمپ ها جهت گردش آب در سیستم تصفیه آب استخر و جکوزی مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه با داشتن موگیر سرخود احتیاج به نصب موگیر به طور جداگانه نمی باشد . در صورت مخاسبه و تعیین دبی سیرکولاسیون پمپ مورد نیاز را میتوان از جدول ذیل انتخاب نمود .

پمپ سری C :

این پمپ ها جهت گردش آب در سیستم تصفیه آب استخرهای با حجم بالا و جکوزی های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به داشتن موگیر سرخود احتیاج به نصب موگیر به طور جداگانه نمی باشد . درصورت محاسبه و تعیین دبی سیرکولاسیون ، پمپ مورد نیاز را می توان از جداول ذیل انتخاب نمود .

There are no products in this category

مقایسه 0

کالایی یافت نشد

To be determined Shipping
کالا ناموجود است Total

Check out