خبرنامه

از خبرنامه سپهر انرژی با خبر شوید !

برای دریافت اطلاعات از تخفیفات سپهر انرژی پست الکترونیک خود را  ثبت کنید.

جت هیتر 

جت هیتر

نسل جدید سیستم های گرمایشی با نام تجاری جت هیتر ( با توجه به شکل ظاهری آن ها ) انقلاب جدیدی در عرصه صنعت گرمایش ایجاد کرده است .  

 جت هیتر نوعی از بخاری های صنعتی هستند که برای گرمایش سالن های صنعتی، سالن های ورزشی ، مرغداری ها، گلخانه ها، سوله ها و کارگاه های صنعتی و کارگاه های ساختمانی استفاده می شوند .

جت هیتر ها در مقایسه با هیتر های معمولی دارای مصرف سوخت کمتر با راندمان بیشتر میباشند. هیتر جت ها در انواع مدل های تک موتوره و دو موتوره ، دودکش دار و بدون دودکش و از نظر نوع سوخت به سه دسته گاز سوز و گازوئیل سوز و دوگانه سوز تقسیم میشوند .

در سایت تاسیسات سپهر انرژی انواع مدل های جت هیتر همراه با مشخصات فنی و همچنین امکان مقایسه آن ها برای شما کاربران عزیز جهت انتخاب و خرید هر چه راحتر فراهم گردیده است.

مقایسه جت هیتر های تک موتوره و دو موتوره :

جت های تک موتوره با مکش هوای محیط به داخل محفظه جت منجر به انجام عمل احتراق گرده و در مدل های دودکش دار گاز آلاینده ناشی از سوخت از طریق دودکش به محیط خارج منتقل میگردد . لازم به توضیح است که جت های تک موتوره مناسب جهت استفاده در محیط هایی با حساسیت آلودگی کمتر مانند سالن های صنعتی ، سوله ها ، کارگاه های ساختمانی و ... میباشد .

 در جت هیتر های دو موتوره و با داشتن یک موتور اضافی برای مکش هوای تمیز به داخل جت و عدم استفاده از هوای سالن جهت سوخت ، امکان نصب در آلوده ترین محیط ها و یا حساسترین مکان ها به آلودگی را فراهم میکند .

 

مزایای استفاده از جت هیتر :

عدم نیاز به ساخت هیترخانه و کانال کشی 

99%راندمان 

50% کاهش مصرف سوخت. 

70%کاهش مصرف برق 

تولید گرمایی 100% پاک و بدون آلایندگی 

احتراق پاک و تولید گاز co2 بسیار کم 

انتقال هوای بالا بیش از 7000 متر مکعب در ساعت 

پرتاب زیاد هوای گرم به میزان حداکثر 20 متر 

کنترل به صورت تمام اتوماتیک 

قابلیت نصب ترموستات و کنترل دمای محیط

قابلیت نصب در ارتفاع و یا استفاده بصورت پرتابل

مقایسه 0

کالایی یافت نشد

To be determined Shipping
اعلام قیمت با تماس تلفنی Total

Check out