جستجو بر اساس :

هیتر کابینتی (کوره هوای گرم) 

کوره هوای گرم ( هیتر کابینتی)

 به طور کلی به هیترهای صنعتی که در ابعاد بسیار بزرگتری نسبت به هیترهای معمولی تولید میشوند کوره هوای گرم گفته می شود. کوره های هوای گرم به چند نوع تقسیم میگردند که عبارتند از کوره ی هوای گرم گلخانه ، کوره هوای گرم مرغداری ، کوره هوای گرم سالن مرغداری و

روش کار کوره هوای گرم :

کوره هوای گرم از سه قسمت اصلي: مشعل، مبدل حرارتي و بادزن تشکيل يافته است. مشعل از نوع گازي يا گازوئيلي گرما توليد مي کند. گرماي توليد شده در اتاقک احتراق پس از عبور از جداره هاي آن به هوايي که در بيرون اتاقک احتراق را احاطه کرده است منتقل میکند و آنرا به دمايي مثلا 60 درجه سانتيگراد مي رساند. اين هوا توسط کانال به اتاق ها مي رود تا پس از تبادل گرما سرد شده با دمايي پايين تر مثلا 18 درجه سانتيگراد به کوره بر گردد و مجددا گرم شود. مخلوط هواي تازه و هواي برگشتي با عبور از روي صافي ها گرد و غبارش گرفته شده وارد مکش بادزن مي شود. عامل حرکت بادزن يک الکتروموتور است. اتاقک احتراق به وسيله لوله اي به دودکش وصل مي شود تا گازهاي حاصل از احتراق را تخليه کنيد. کوره هاي هواي گرم در ظرفيت هاي 300000 بي تي يو تا 3000000 بي تي يو ساخته مي شوند.

انواع کوره هوای گرم

  • کوره هوای گرم عمودی
  • كوره هوای گرم افقی

کوره هوای گرم برای گلخانه ها و مرغداری ها از استانداردهای مختلفی پیروی میکند به طور مثال در گلخانه ها به دلیل نیاز به هوای پاک میبایست کوره های هوای گرم تعبیه شده از نوع هیترهای آتش درون یا آتش خوار باشند. در مرغداری ها نیز کوره های هوای گرم بنا به نیاز آنجا طراحی میگردد به طور مثال با توجه سیرکولاسیون بسیار بالای سالن های مرغداری میبایست از کوره های هوای گرمی استفاده شود که از راندمان بسیار بالایی برخوردار باشند به همین دلیل توصیه میشود برای مرغداری ها و سالن های پرورش طیور از جت هیترها استفاده شود.

اگر بخواهیم تفاوت های مابین بخاری معمولی و کوره هوای گرم را بیان کنیم میتوانیم این گونه بگوییم که بخاری های گرمایشی معمولی از گرمایش بسیار کمی برخوردارند که مناسب برای منازل میباشند اما کوره های هوای گرم به این صورت تعبیه شده اند که آتش درون کوره آنها میسورد و سپس گرما توسط فن های دمنده به سمت خروجی با فشار پرتاب میگردد که این نوع کوره های هوای گرم از حجم هوادهی بسیار بالایی نیز برخوردارند.

ویژگی ها :

قابلیت نصب ترموستات محیطی

هوارسانی بصورت مستقیم،دمپر و کانال کشی

دارای تابلو برق مجهز با لوازم اضافی

مصرف بهینه گاز جهت گرمایش

در سایت تاسیسات سپهر انرژی مشتریان عزیز میتوانند با توجه به نوع کاربری و متراژ محیط ، نوع هیتر کابینتی (کوره هوای گرم ) مناسب را انتخاب کرده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با کارشناسان ما در در ارتباط باشند .

مقایسه 0

کالایی یافت نشد

To be determined Shipping
اعلام قیمت با تماس تلفنی Total

Check out