کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-V

کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-V

فروش آنلاین کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-V با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه کولرهای آبی انرژی، لورچ، آبسال، پلار، سپهرالکتریک، مشهد دوام، امید و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

جزئیات بیشتر

کولرآبی برفاب
New product

اعلام قیمت با تماس تلفنی

جهت موجودی کالا با شماره 03134449195 تماس بگیرید

اضافه به لیست مقایسه

تولید کننده
برفاب
 
توضیحات

کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-V

کولرهای آبی برفاب هوای مرطوبی را ایجاد می کنند که مانع از شوک الکتریسیته ساکن شده و به این ترتیب از ترک خوردن وسایل چوبی و خشکی پوست جلوگیری می کنند و در دو نوع روبروزن و بالازن طراحی شده اند. که در تیپ روبروزن ظرفیت های 7000 روبروزن، 5000 روبروزن، مخصوص ساختمانها و آپرتمانها و مناسب جهت نصب در فضای خارجی، 4500 روبروزن، 3500 روبروزن، مخصوص منازل و دفترفنی های کوچک 3500 دریچه دار روبروزن، 2800 مینی دریچه دار روبروزن، مجهز به فن آکسیال است و نیازی به کانال کشی ندارد و مناسب برای مغازه ها و اتاق ها، و در تیپ بالازن در ظرفیت های 5000 دریچه دار بالازن، 3500 دریچه دار بالازن، مخصوص مکانهایی که ورودی کانال کولر در آنها از طریق پنجره یا بالکن ساختمان طراحی شده است و کولرهای آبی پرتابل مدل BF5-O با طراحی کاربردی و با مصرف بهینه انرژی مناسب برای فصول گرم سال است، پرتابل مدل BF3-S مجهز به صفحه نمایشگر دیجیتال با پنل لمسی، پرتابل مدل BF3-Tمناسب برای خنک سازی محیط های اداری، فروشگاه ها، مساجد و راهرو مدارس و...

بطور کلی کولرهای آبی برفاب، در دو مدل پرتابل (که در فضای داخل ساختمان قابل استفاده می باشد) و کولرآبی معمولی و سلولزی (که باید در بیرون از ساختمان نصب شوند و بوسیله اجرای کانال کشی فضای داخل ساختمان را خنک کنند) تولید می شوند.کولرهای آبی برفاب (با قابلیت نصب در فضای خارجی) در مدل های مختلف با ظرفیت های هوادهی (CFM) متفاوت تولید می شوند .همچنین مدل های پرتابل کولرهای آبی برفاب نیز شامل مدل های BF3-S، BF3-T، BF3-V و BF5-O می گردند.

معرفی قطعات :ویژگــی ها :


کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-V با طراحی زیبا و استفاده از بدنه تمام پلاستیکی با کیفیت واستحکام بالا، برای ایجاد هوای خنک، در داخل منازل مسکونی و اماکن اداری استفاده می شود که توانایی سرمایشی محیطی تا 100 متر مکعب را دارا میباشد .
داشتن پایه پلاستیکی چرخ دار باعث شده جابجایی این کولرها به آسانی انجام شود، بنابراین شما می توانید کولر آبی پرتابل خود را در هر نقطه از منزل یا محل کارتان که میخواهید، قرار دهید، ولی توجه داشته باشید که قسمت عقب و مکش هوای این کولرها برای دسترسی به هوای تازه باید نزدیک به پنجره یا در ورودی قرار داده شود.
سیستم توزیع آب کولر آبی پرتابل برفاب، آب را یصورت یکنواخت روی پوشال ها پخش می کند و این امر باعث می شود باد خنک بصورت یکنواخت در فضای منزل پخش شود.
نشانگر میزان آب این امکان را می دهد تا مصرف کننده از حجم آب باقی مانده درون مخزن کولر آبی مطلع شود.
مخزن آب کولر آبی پرتابل، از مواد پلاستیکی همراه با الیاف مقاوم و با طول عمر بالا ساخته شده است.
کولرهای آبی پرتابل برفاب مدل BF3-V دارای کلیدهای مستقل می باشند که به کمک آنها می توان حالت های مختلف عملکرد آنها را مطابق میل مصرف کننده تنظیم نمود.
این کولرها دارای یک شناور تنظیم سطح آب هستند که قابلیت اتصال به شیلنگ آب را دارند، این کار باعث می شود تا مصرف کننده بصورت دستی اقدام به پر کردن مخزن آب کولر نکند و این عمل به صورت خودکار انجام شود.

محل و نحوه استقرار :

برای برقرار شدن جریان هوا و تهویه و خنک سازی مناسب، کولر را در نزدیکی یک در یا پنجره باز قرار دهید تا هوای تازه وارد کولر شود. توصیه میشود محل دیگری برای خروج هوا از اتاق وجود داشته باشد تا همواره جریانی از هوای تازه و خنک در محل برقرار شود.

کولر باید حداقل ۱۰ سانتی متر از دیوار یا هر نوع مانع دیگر فاصله داشته باشد تا هوا به خوبی به داخل آن جریان یابد.)

 کولر را در محل خود طوری قرار دهید که تراز باشد. در صورت تمایل می توانید ابتدا کولر را بر روی پایه چرخدار قرار داده سپس آن را تراز کنید.

نحوه اتصال قطعات پایه و قرار دادن کولر روی پایه:

 این پایه از ۱۲ قطعه لولهای شکل در سه اندازه مختلف تشکیل میشود. ۴ لولهای که کوتاهترین طول را دارند، لوله های عمودی پایه را تشکیل میدهند.لوله های افقی نیز شامل ۴ لوله متوسط و ۴ لوله بزرگ هستند.

راه اندازی و بهره برداری :

پس از قرار دادن کولر در محل مناسب، با استفاده از دریچه ریختن آب، مخزن آب كولر را با حدود ۴۰ لیتر آب پر کنید. توصیه می شود جهت این کار ازظرفهای بزرگ استفاده نکنید تا از سرریز نشدن آب مطمئن شوید. نشانگر سطح آب میزان پر شدن مخزن را نشان میدهد. توجه کنید که در زمان ریختن آب، کولر باید خاموش باشد.

علاوه بر دریچه ریختن آب به روش دستی که در شکل نشان داده شده، پر کردن مخزن از طریق سقف کولر نیز امکان پذیر است .

 توجه: این کولر به یک شناور تنظیم آب نیز مجهز است. بنابراین اتصال کولر به شیر دائمی و تنظیم میزان آب با استفاده از شناور نیز امکان پذیر است
مشابه کولرهایی که در محیط بیرونی نصب میشوند. در صورتی که از این روش استفاده شود، کولر به دلیل اتصال به لوله کشی آب، محدودیت جابه جایی خواهد داشت.

 پس از اطمینان از این که کلیه کلیدهای کنترل در حالت OFF قرار دارند، دو شاخه را به پریز ارت دار متصل کنید.

۔ کلید روشن و خاموش (POWER) را در حالت ON قرار دهید. در این حالتجریان برق در کولر برقرار میشود اما کولر راه اندازی نمیشود و میتوان توسط سایر کلیدها کولر را بصورت دلخواه راهاندازی کرد. کلید سرعت (SPEED) را روی سرعت دلخواه کم (LOW) یا زیاد (HIGH) تنظیم کنید. با استفاده از کلید عملکرد (FUNCTION) می توانید حالتهای مختلف عملکرد را انتخاب کنید:

OFF: کولر بدون ریختن آب روی پوشال و به صورت پنکه کار می کند.

SWING: در این حالت پرههای عمودی به صورت نوسانی حرکت و جریان هوا را به سمت چپ و راست جابه جا می کند. برای وزش هوا در یک جهت مشخص، پس از رسیدن به آن حالت کلید FUNCTION را بر روی OFF یا COOL قرار دهید.

SWING/ COOL:در این حالت علاوه بر حالت SWING پمپ آب هم به کار می افتد و کولر جریان هوای خنک را برقرار می کند.

COOL: در این حالت عمل SWING انجام نمیشود ولی جریان هوای خنک به علت کار کردن الکترو پمپ برقرار استف.

کولر آبی برفاب

 
برگه اطلاعات
شرکت سازندهبرفاب
مدل دستگاه 5BF3 -V
ساختایران
برق مصرفی 4220 ولت
نوع دستگاه 2کولرآبی پرتابل
مدت گارانتی 324 ماه
نوع پوشالپوشال معمولی
نوع موتور 1غیر اینورتر

نوشتن نقد و نظر

کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-V

کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-V

فروش آنلاین کولر آبی پرتابل برفاب مدل BF3-V با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه کولرهای آبی انرژی، لورچ، آبسال، پلار، سپهرالکتریک، مشهد دوام، امید و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

نوشتن نقد و نظر

محصولات مشابه

ویژگی ها

شرکت سازندهبرفاب
مدل دستگاه 5BF3 -V
ساختایران
برق مصرفی 4220 ولت
نوع دستگاه 2کولرآبی پرتابل
مدت گارانتی 324 ماه
نوع پوشالپوشال معمولی
نوع موتور 1غیر اینورتر
مقایسه 0

کالایی یافت نشد

To be determined Shipping
اعلام قیمت با تماس تلفنی Total

Check out