پکیج چگالشی دیواری ناوین 25000 مدل NCN25

پکیج شوفاژ دیواری چگالشی ناوین 25000 مدل NCN25

جزئیات بیشتر

پکیج شوفاژ دیواری ناوین
New product

عدم موجودی کالا

جهت موجودی کالا با شماره 03134449195 تماس بگیرید

اضافه به لیست مقایسه

تولید کننده
ناوین (NAVIEN)
 
توضیحات

پکیج دیواری چگالشی ناوین 25000 مدل 25-NCN

درباره پکیج گرمایشی شوفاژ دیواری چگالشی ناوین NCN :

پکیجهای ظرفیت بالای کاندنسینگ ( چگالشی ) از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا مدرن جهت تآمین آب گرم مصرفی وگرمایش ساختمانهای بزرگ وبرجها می باشد ودرسال اخیر به دلیل مزایای زیاد ، بکارگیری آن در کشورهای اروپائی ، توسعه چشمگیری یافته است .درحال حاضر سیستم رایج برای تامین نیاز گرمایشی ساختمانهای بزرگ مانند ادارات ، هتلها ، بیمارستانها، تالارها ، مجتمع های مسکونی وغیره موتورخانه های سنتی مرکزی با تجهیزات قدیمی دیگ و مشعل وکنترلهای مکانیکی ودستی می باشند .نیاز های جدید بشر در راستای بهینه سازی مصرف انرژی وحفظ محیط زیست ، پکیجهای آپارتمانی و موتورخانه های سنتی را به سمت تکنولوژی کاندنسیگ ( چگالشی ) سوق داده است .

پکیج گرمایشی شوفاژ دیواری چگالشی ناوین در سه ظرفیت 25000 مناسب برای واحد هایی با متراژ حداکثر150 متر مربع و ظرفیت 320000 مناسب برای واحد هایی با متراژ حداکثر 230 متر مربع و ظرفیت 37000 مناسب برای واحد هایی با متراژ حداکثر 300 متر مربع می باشد. پکیج دیواری چگالشی ناوین مدل NCN با كاهش 35% مصرف سوخت جهت تأمين آبگرم مصرفي و گرمايش دارای مبدل حرارتی از جنس استنلس استیل جهت جلوگیری از خوردگی ناشی از مایعات کندانس و در نتیجه افزایش طول عمر مبدل بوده. و توسط ترموستات اتاقی هوشمند کنترل می شود (ترموستات فابریک دستگاه). همچنین دارایسيستم جلوگيري از انتشار NOx و كاهش گازهاي گلخانه‌اي Co و NOx و جلوگيري از آلودگي‌هاي زيست محيطي ، سیستم ضد یخ زدگی خودکار بوده که در جاهای بسیار سرد سیر از یخ زدگی سیستم جلوگیری می کند.پکیج ناوین مدل NCN ساخت کره جنوبی می باشد.

کاربردها :

پکیج گرمایشی شوفاژ دیواری چگالشی ناوین مدل NCN-25 25000 با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی، قابل استفاده برای واحدهای تا 150 مترمربع بوده و قابلیت تامین آب گرم مصرفی دائم فوری و آب گرم سیستم گرمایشی (شوفاژ، فن کوئل، داکت اسپلیت) را بطور همزمان بدون ایجاد اختلال وسردی آب را دارا می باشد.

ویژگی ها :

ترموستات هوشمند اتاقی انحصاری ناوین

مجهز به سیستم انتی باکتری

قابلیت نصب به سیستم خورشیدی

سیستم کاملا مدولار

مجهز به مشعل پریمیکس

مبدل اولیه استیل

سیستم محافظت از یخ زدگی تا دمای -40 درجه سلسیوس (طبق کاتالوگ شرکت)

تولید آب گرم مصرفی در کوتاه ترین زمان

دارای رتبه بندی SEDBUK A در بین دیگ های چگالشی

تکنولوژی متفاوت پمپ جهت افزایش کارایی و طول عمر

بررسی تکمیلی : 

مبدل حرارتی اصلی از جنس استیل، دوام بیشتر، مناسب برای رادیاتورهای فولادی و آلومینیومی :

در حال حاضر پکیج دیواری ناوین تنها پکیج موجود در بازار ایران میباشد که مبدل اولیه و تمامی لوله های به کار رفته در ساختار آن از جنس استیل ضد زنگ (stainless steel) است. این نوع مبدلها 20 برابر مقاومت بیشتری در مقابل خوردگی و رسوب نسبت به مبدلهای مسی از خود نشان می دهند، که این امر باعث افزایش طول عمر و کاهش نگرانی نسبت به زنگ زدگی و رسوب در آینده خواهد شد.همچنین با حذف قطعات مسی در مدار گرمایش، این پکیج مشکلات ناشی از استفاده همزمان رادیاتور آلومینیومی و پکیج دیواری را برطرف کرده که باتوجه به حجم بالای استفاده از رادیاتورهای آلومینیومی در ساختمانهای کشور تناسب بالایی با بازار ایران دارد.

استفاده از ترموستات اتاقی و کنترل هوشمند پکیج :

با استفاده از ترموستات اتاقی قابل برنامه ریزی علاوه بر کاهش مصرف سوخت، کنترل دمای داخل ساختمان بر اساس کاربری های مختلف فراهم می گردد که باعث افزایش رفاه ساکنین ساختمان خواهد شد.این قابلیت علاوه بر ایجاد امکان عملکرد هوشمند پکیج، قابلیت نصب در نقاطی دورتر از پکیج دیواری جهت دسترسی آسان و سریع را فراهم آورده است. بنابراین می توان پکیج را در غیر قابل استفاده ترین نقاط خانه یا آشپزخانه نصب کرد و از فضاهای مفید بیشترین استفاده را برد.

محافظت از یخ زدگی تا دمای 40- درجه سلسیوس و محافظت در برابر گرمای بیش از حد :

زمانی که دمای هوا کاهش می یابد، عملکرد ضد یخ زدگی فعال شده و پکیج شروع به کار و لوله های داخلی گرم می شوند. زمانی که دما به زیر 10 درجه سلسیوس می رسد، پمپ سیرکوله به طور خودکار روشن میشود. همچنین نصب سنسور دما بعد از مبدل اصلی پکیج، امکان تنظیم الکترونیکی دما و توقف تأمین گاز قبل از خرابی ناشی از گرمای بیش ازحد وجود دارد.

ابعاد مناسب و قابلیت کارکرد مداوم و با حداکثر ظرفیت :

در حال حاضر Navien بعنوان کوچک ترین پکیج موجود در بازار ایران ابعاد مناسبی برای استفاده در آشپزخانه داشته و همچنین امکان جا دادن پکیج درون کابینت به جهت زییایی فضا میسر می باشد.پکیج هوشمندNAVIEN با ساختار متفاوت و تکنولوژی نوین گرمایشی، مناسب برای استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی ایران بوده و امکان استفاده مداوم و بدون توقف با حداکثر توان ممکن را دارد، تغییر موقعیت فن و عدم تماس با هوای داغ باعث شده تا با افزایش عمر فن، در استفاده های مداوم و بدون توقف عملکرد مناسبی داشته باشد.

سیستم حفاظت از الکترود در برابر نوسان برق :

زمانیکه نوسانی درحد 30% بیشتر یا کمتر از برقV 220 ایجاد شود، دستگاه ایمنی برق اصلی مجهز به سیستم S.M.P.S. (منبع تغذیه با قابلیت تغییر وضعیت) شروع به کار کرده و از آسیب دیدن الکترود و سیستم جرقه زن محافظت می کند. تحت این شرایط، استفاده از محافظ برق جانبی برای حفاظت از سایر اجزای بویلر اجباری بوده و باعث طولانی تر شدن مدت کارکرد سیستم و کاهش خسارات احتمالی در آینده خواهد شد.

تامین گرمایش و آب گرم مصرفی در صورت افت فشار گاز و آب ورودی :

در صورت افت فشار گاز، پکیجهای دیواری ناوین قابلیت عملکرد مناسب تا فشار 4 میلی بار را دارند. همچنین درصورت افت فشار آب ورودی تا 1/0 بار،‌ کارکرد مناسب پکیج ادامه می یابد. بنابراین پکیج را می توان در ساختمان-های چند طبقه که فشار آب همواره نامنظم است نیز ‌استفاده نمود.

تکنولوژی متفاوت پمپ جهت افزایش کارایی و طول عمر :

پمپ سیرکولاسیون مورد استفاده در این بویلرها با طراحی مخصوص در کارخانه Navien تولید شده و از کیفیت بالایی برخوردار میباشند. همچنین ساختار متفاوت پمپ، باعث شده تا علاه بر تولید صدای کمتر، عمر مفید آن تا 5 برابر نسبت به پمپهای معمولی افزایش یابد.

قیمت پایین قطعات و هزینه پایین تعمیر و نگهداری :

در حال حاضر کمپانی Navien تنها تولیدکننده بویلرهای دیواری در دنیا میباشد که فرایند طراحی و تولید بیش از 95% درصد از قطعات به کار رفته در محصولات را خود به عهده دارد. این نکته باعث شده تا علاوه بر تضمین کیفیت قطعات مختلف، به دلیل امکان طراحی یکپارچه، هماهنگی کامل بین قطعات در زمان عملکرد پکیج وجود داشته، راندمان و عمر مفید دستگاه افزایش یابد، همچنین حجم بالای تولید این کمپانی کاهش قابل ملاحظه قیمت قطعات را به دنبال داشته است. مجموعه این نکات باعث شده تا قیمت تمام شده و هزینه تعمیر و نگهداری با وجود کیفیت بالاتر نسبت به رقبا کاهش یابد.

 
برگه اطلاعات
مدل دستگاه 1Navien NcN 25K
کشور سازنده 1کره جنوبی
موقعیت نصب دستگاه 1دیواری
برچسب انرژی 1A
نمایشگر دیجیتالدارد
قابلیت برنامه ریزی 1دارد
ظرفیت حرارتی - Kcal/hr 120636
حداکثر دمای آب مدار آب گرم - C°65
حداکثر دمای آب مدار گرمایش - C85
راندمان حرارتی-
قطر دودکش - mm 1-
وزن - Kg 135
ابعاد - mm 1695*440*370
ظرفیت - کیلووات (KW)25
حداقل فشار آب راه انداز - bar0.3
قطر لوله های مدار گرمایش - inch3/4
گارانتی 124 ماه
قطر لوله ورودی گاز - inch3/4
میزان مصرف گاز طبیعی - (m3/h (1-
مخزن ذخیره آب گرم - Litندارد
تعداد مبدلدو مبدل
محفظه احتراقفن دار
گرمایش اسمی KCAL25000
جریان ( دبی ) آب گرم مصرفی در اختلاف دمای 30 درجه -( lit/min (213.3
حداکثر ارتفاع پمپ - m.w.c6
ظرفیت منبع انبساط - Lit8
قطر لوله های آب گرم و سرد - inch1/2
برق مصرفی 1تک فاز- 220 ولت
گارانتی 224 ماه
 
راهنمایی و مشاوره

.

راهنمای خرید دستگاه پکیج دیواری

.

در صورتی که جهت خرید محصول مورد نظر خود نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید

با کارشناسان ما تماس بگیرید

تلفن : 03134449194

نوشتن نقد و نظر

پکیج چگالشی دیواری ناوین 25000 مدل NCN25

پکیج شوفاژ دیواری چگالشی ناوین 25000 مدل NCN25

نوشتن نقد و نظر

محصولات مشابه

ویژگی ها

مدل دستگاه 1Navien NcN 25K
موقعیت نصب دستگاه 1دیواری
برچسب انرژی 1A
نمایشگر دیجیتال
قابلیت برنامه ریزی 1
راندمان حرارتی
گارانتی 124 ماه
مخزن ذخیره آب گرم - Lit
تعداد مبدلدو مبدل
محفظه احتراقفن دار
گارانتی 224 ماه

مشخصات فنی

ظرفیت حرارتی - Kcal/hr 120636
حداکثر دمای آب مدار آب گرم - C°65
حداکثر دمای آب مدار گرمایش - C85
قطر دودکش - mm 1
وزن - Kg 135
ابعاد - mm 1695*440*370
ظرفیت - کیلووات (KW)25
حداقل فشار آب راه انداز - bar0.3
قطر لوله های مدار گرمایش - inch3/4
قطر لوله ورودی گاز - inch3/4
میزان مصرف گاز طبیعی - (m3/h (1
گرمایش اسمی KCAL25000
جریان ( دبی ) آب گرم مصرفی در اختلاف دمای 30 درجه -( lit/min (213.3
حداکثر ارتفاع پمپ - m.w.c6
ظرفیت منبع انبساط - Lit8
قطر لوله های آب گرم و سرد - inch1/2
برق مصرفی 1تک فاز- 220 ولت

سایر ویژگی‌ها

کشور سازنده 1کره جنوبی
مقایسه 0

کالایی یافت نشد

To be determined Shipping
اعلام قیمت با تماس تلفنی Total

Check out