پکیج دیواری فرولی 24000 مدل F24D

فروش پکیج شوفاژ فرولی

فروش آنلاین انواع پکیج شوفاژ دیواری فرولــی 24000 مدل  F24D با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی اصفهان با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه برندهای بوتان، ایمرگاز، ایران رادیاتور، لورچ، ال جی، شوفاژکار، ایرتورپن، گرم ایران، یونیکال، وایلانت، ناوین،  نیووارم، رادیانت، دبیاسی، بوش، آریستون، دمراد، باکسی، ایساتیس، شاپه، ری و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

خرید پک لوازم نصب پکیج دیواری

جزئیات بیشتر

پکیج شوفاژ دیواری فرولی
New product

18,000,000 تومان

- +

اضافه به لیست مقایسه

تولید کننده
فرولی (Ferroli)

تجهیزات

 
توضیحات

فروش پکیج شوفاژ فرولی

فروش انواع مختلف پکیج گرمایشی دیواری از شرکت فرولی Ferroli ایتالیا، از ویژگی های این مدل می توان به امکان گرمایش مناسب محیط و دسترسی به آبگرم بهداشتی مطلوب حتی در فشار پایین آب ورودی دستگاه با استفاده از مبدل اولیه مسی و ثانویه صفحه ای استنلس استیل با طراحی منحصر بفرد، نصب در قسمتهای مختلف داخل و یا خارج محیط به واسطه ابعاد کوچک، وزن پایین ،عایق بندی مناسب ، مواد به کاررفته در ساخت دستگاه و فن بی صدا. مدیریت مصرف و هزینه های برق و گاز مصرفی به واسطه راندمان بالا ، مصرف پایین برق و گاز و توانایی دستگاه برای کارکرد در حالت های اقتصادی / آسایش و همچنین تابستانه / زمستانه و همچنین مدیریت کامل و آسان دستگاه به واسطه صفحه نمایشگر ، برد دیجیتال و میکرو پروسسور پیشرفته و منحصر بفرد دستگاه با توانایی عیب یابی خودکار و ثبت ایرادهای به وجود آمده در حافظه دستگاه و امکان اتصال و کارکرد با سیستمهای خورشیدی می باشد. پکیج شوفاژ دیواری فرولی دارای محفظه احتراق بسته بوده و فن دار می باشد که برای ساختمان هایی که محل نصب پکیج دیواری در بالکن در نظر گرفته شده است مناسب می باشد. پکیج شوفاژ دیواری فرولی دارای سیستم حفاظت در برابر گیرپاژ پمپ، مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار، سیستم عیب یاب الکترونیک، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش، سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه، سیستم احتراق آهسته، سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی، سیستم بای پس خودکار، سیستم تنظیم خودکار جریان گاز می باشد. پکیج های دیواری فرولی دارای 36 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل، آب گرم مورد نیاز برای شو فاژ ها را در زمستان فراهم می کند. استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست . روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد. در این قسمت انواع پکیج های فرولــی را برای شما بازدیدکنندگان محترم توضیح داده و در زیر می توانید مدل های مختلف را با اطلاعات کامل تر و امکان خرید آنلاین مشاهده نمایید. پکیج شوفاژ دیواری فرولـی 37000 دیواتک مدل F37D دو مبدل فن دار، مناسب برای فضاهای 250 تا 270 متر مربع می باشد، پکیج شوفاژ دیواری چگالشیفرولـی 35000 بلوهلیکس مدل 35CBLUEHELIX TECH، مناسب برای فضاهای 230 تا 250 متر مربع می باشد، پکیج شوفاژ دیواری فرولـی 32000 دیواتک مدل F32D دو مبدل فن دار، مناسب برای فضاهای 210 تا 230 متر مربع می باشد،پکیج شوفاژ دیواری چگالشی فرولـی 25000 بلوهلیکس مدل 25CBLUEHELIX TECH، مناسب برای فضاهای 140 تا 160 متر مربع می باشد.

رقبـای این شرکـت برندهایی نظیربوتان، ایران رادیاتور، لورچ، ایمرگاز (IMMERGAS)، شوفاژکار، آریستون (ARISTON)، ال جی (LG)، ایرتورپن (IR TUR PAN)، یونیکال، ناوین (NAVIEN)، گرم ایران، نیووارم (Newwarm)، سونیه دوال (SAUNIER DUVAL)، رادیانت (RADIANT)، دمراد، بیاسی (BIASI)، بوش (BOSCH)، باکسی (BAXI)، ایساتیس، شاپه (CHAPPEE)، ری (RAY)

مجهز به سیستم های پیشرفته الکترونیکی پکیج فرولی

پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل ، آب گرم مورد نیاز برای شو فاژ ها را در زمستان فراهم می کند. استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ  خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست. روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.

پکیج شوفاژ دیواری فرولی در مدل DIVATECH D با ظرفیت 24000 و 32000 و 37000 ساخته شده با تکنولوژی روز اروپا در کارخانجات صنعتی ایتالیا، امکان گرمایش مناسب محیط و دسترسی به آبگرم بهداشتی مطلوب حتی در فشار پایین آب ورودی دستگاه با استفاده از 2 مبدل اولیه مسی و ثانویه صفحه ای استنلس استیل با طراحی منحصر بفرد، نصب در قسمتهای مختلف داخل و یا خارج محیط به واسطه ابعاد کوچک، وزن پایین ،عایق بندی مناسب ، مواد به کاررفته در ساخت دستگاه و فن بی صدا. مدیریت مصرف و هزینه های برق و گاز مصرفی به واسطه راندمان بالا ، مصرف پایین برق و گاز و توانایی دستگاه برای کارکرد در حالت های اقتصادی / آسایش و همچنین تابستانه / زمستانه و همچنین مدیریت کامل و آسان دستگاه به واسطه صفحه نمایشگر ، برد دیجیتال و میکرو پروسسور پیشرفته و منحصر بفرد با توانایی عیب یابی خودکار  ثبت ایرادهای به وجود آمده در حافظه دستگاه ، امکان اتصال و کارکرد با سیستمهای خورشیدی دارای محفظه احتراق بسته بوده و فن دار می باشد که برای ساختمان هایی که محل نصب پکیج دیواری در بالکن در نظر گرفته شده است مناسب می باشد. پکیج شوفاژ دیواری فرولی دارای سیستم حفاظت در برابر گیرپاژ پمپ، مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار، سیستم عیب یاب الکترونیک، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش، سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه، سیستم احتراق آهسته، سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی، سیستم بای پس خودکار، سیستم تنظیم خودکار جریان گاز می باشد.

پکیج های دیواری فرولی دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

کاربردهای پکیج فرولی

پکیج دیواری فرولی 24000 دیوا تک F24 دو مبدله فن دار با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی، قابل استفاده برای واحدهای  تا 180 مترمربع ( طبق کاتالوگ شرکت) و در مناطقی که دارای املاح زیاد آب هستند. قابلیت تامین آب گرم مصرفی دائم فوری و آب گرم سیستم گرمایشی (شوفاژ، فن کوئل، داکت اسپلیت) را بطور همزمان بدون ایجاد اختلال وسردی آب را دارا می باشد.

ویژگی های پکیج فرولی

با قابلیت اتصال به انواع ترموستات اتاقی و سنسور های خارجی

محفظه احتراق ساخته شده از ورق آلومينيومي مقاوم به درجه حرارت بالا و عايق بندي شده با فيبر مخصوص

دارای راندمان بالا، بیش از 93 %

سیستم عیب یاب الکترونیک

سیستم ضد یخ زدگی دمای 5- درجه سانتی گراد

دارای مبدل حرارتي يكپارچه مسي با پوشش آلومينيومي مخصوص

داراي برد الكترونيكي با ميكروپروسسور جهت كنترل دقيق دستگاه

سيستم كنترل تدريجي شعله و آب گرم مصرفي جهت صرفه جويي در مصرف انرژي

مشعل با پره هاي استينلس مقاوم به خورندگي

سیستم احتراق آهسته و تدریجی

 سیستم بای پس خودکار

سیستم تنظیم خودکار جریان گاز

سیستم هواگیری خودکار

صفحه کنترل پکیج فرولی

صفحه کنترل پکیج فرولی

۱- دکمه کاهش دمای آب گرم بهداشتی

۲- دکمه افزایش دمای آب گرم بهداشتی

۳- دکمه کاهش دمای مدار شوفاژ

۴- دکمه افزایش دمای مدار شوفاژ

۵- صفحه نمایشگر

۶- دکمه انتخاب حالت تابستانی و زمستانی، دکمه راه اندازی مجدد (reset)، دکمه منو برای کنترل در جه جرارت متغیر (sliding temperature)

۷- دکمه خاموشی و روشن دستگاه، دکمه انتخاب حالت اقتصادی اراحتی

۸- علامت آب گرم بهداشتی

۹- فعال بودن آب گرم بهداشتی

۱۰- فعالی بودن حالت تابستانی

۱۱- درجه حرارت مدار شوفاژ /آبگرم بهداشتی، محل نشان دادن کدهای خطا

۱۲- علامتهای حالت اقتصادی (eCO) و راحتی

 ۱۳- فعال بودن مدار شوفاژ

۱۴- علامت مدار شوفاژ

۱۵- روشن بودن مشعل و نمایش توان آن

۱۶- درگاه اتصال ابزار سرویس الکترونیکی

۱۷- گیج فشار

قطعات پکیج فرولی

قطعات پکیج فرولی

سیستم هیدرولیکی پکیج فرولی

سیستم هیدرولیکی پکیج فرولی

سیستم هیدرولیکی نصب شده بر روی صفحه گریل شکل متصل به شاسی دستگاه 

اتصالات کلمپی جهت سرویس و نگهداری آسانتر

دسترسی آسان به تمام قطعات به صورت جداگانه

اتصال به سیستم خورشیدی پکیج فرولی

قابلیت اتصال به سیستم خورشیدی ترموسیفون یا گردش اجباری

نظارت بر دمای آب بهداشتی خروجی توسط برد الکترونیکی

 صرفه جویی مصرف انرژی حتی در فصول سرد سال

اتصال به سیستم خورشیدی پکیج فرولی

 
برگه اطلاعات
مدل دستگاه 1F24D فرولی
کشور سازنده 1ایتالیا
موقعیت نصب دستگاه 1دیواری
برچسب انرژی 1A
نمایشگر دیجیتالدارد
قابلیت برنامه ریزی 1دارد
ظرفیت حرارتی - Kcal/hr 124.8
حداکثر دمای آب مدار آب گرم - C°43
حداکثر دمای آب مدار گرمایش - C90
راندمان حرارتی93%
قطر دودکش - mm 16-10
وزن - Kg 132
ابعاد - mm 1330*400*700
ظرفیت - کیلووات (KW)24
حداقل فشار آب راه انداز - bar3.0
قطر لوله های مدار گرمایش - inch1/2
گارانتی 136 ماه
جریان ( دبی ) آب گرم مصرفی در اختلاف دمای 25 درجه - (lit/min (113.7
قطر لوله ورودی گاز - inch3/4
میزان مصرف گاز طبیعی - (m3/h (12.73
مخزن ذخیره آب گرم - Lit-
تعداد مبدلدو مبدل
محفظه احتراقفن دار
گرمایش اسمی KCAL24000
جریان ( دبی ) آب گرم مصرفی در اختلاف دمای 30 درجه -( lit/min (211.4
حداکثر ارتفاع پمپ - m.w.c5
ظرفیت منبع انبساط - Lit8
قطر لوله های آب گرم و سرد - inch3/4
برق مصرفی 1220 ولت
گارانتی 236 ماه
 
دانلود

دفترچه راهنمای پکیج فرولی

دانلود دفترچه راهنمای پکیج فرولی F24 D/ F32 D/ F37 D

دانلود (1.95M)
 
راهنمایی و مشاوره

.

راهنمای خرید دستگاه پکیج دیواری

.

در صورتی که جهت خرید محصول مورد نظر خود نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید

با کارشناسان ما تماس بگیرید

تلفن : 03134449194

نوشتن نقد و نظر

پکیج دیواری فرولی 24000 مدل F24D

فروش پکیج شوفاژ فرولی

فروش آنلاین انواع پکیج شوفاژ دیواری فرولــی 24000 مدل  F24D با قیمت عمده در جشنواره فروش سپهرانرژی اصفهان با تخفیف ویژه و ارسال به سراسر کشور، جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه برندهای بوتان، ایمرگاز، ایران رادیاتور، لورچ، ال جی، شوفاژکار، ایرتورپن، گرم ایران، یونیکال، وایلانت، ناوین،  نیووارم، رادیانت، دبیاسی، بوش، آریستون، دمراد، باکسی، ایساتیس، شاپه، ری و سایر برندها به قسمت توضیحات مراجعه فرمایید.

خرید پک لوازم نصب پکیج دیواری

نوشتن نقد و نظر

 
نظرات(2)
1398-11-02
مهدی

خدمات به از گارانتی اش افتضاه به معنی واقعی یه مبدل 3 میلیون اون هم طرف می یاد الکی میگه پمپ خراب در حالی که یه رتور بندازه 400 پولشه می گه 1.5 کل پمپ خرابه ..جنس خارجی این دردسرها هم داره من خود دیماه 98 در گیر بودم اخر رفتم یه ایرانی 3 تومانی خرید پکیج خودم جمع کردم انداختم تو انبار.....

  • آیا این نظر برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1396-11-10
نظر شخصی

سلام. به نظر من این پکیج جزو 3 پکیج مطرح و برتر تو بازار ایرانه. به دلایل مختلف که کیفیت بالا و قیمت مناسب ( البته نسبت به پکیج های خارجی و ایتالیایی هم رده خودش ) را که بگذریم ، خدمات فوق العاده قوی این شرکته که واقعا با حساسیت و پیگیریهای مستمر مشتری مداری را به معنای واقعی کلمه ادا کردن که به نظرم خدمات خوب یه کالا از کیفیتش مهمتره مخصوصا یه اقلامی مثل پکیج که تو زمستون اگه مشکلی پیدا کنه هر یه دقیقه واسه آدم یک سال میگذره از شدت سرما. به همه توصیه میکنم اگه میخوان پکیج بخرن حتما این گزینه را تو گزینه هاشون داشته باشن. با تشکر از سایت شما

  • آیا این نظر برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

لطفا نظرات خود را بنویسید !

محصولات مشابه

ویژگی ها

مدل دستگاه 1F24D فرولی
موقعیت نصب دستگاه 1دیواری
برچسب انرژی 1A
نمایشگر دیجیتال
قابلیت برنامه ریزی 1
راندمان حرارتی93%
گارانتی 136 ماه
مخزن ذخیره آب گرم - Lit
تعداد مبدلدو مبدل
محفظه احتراقفن دار
گارانتی 236 ماه

مشخصات فنی

ظرفیت حرارتی - Kcal/hr 124.8
حداکثر دمای آب مدار آب گرم - C°43
حداکثر دمای آب مدار گرمایش - C90
قطر دودکش - mm 16-10
وزن - Kg 132
ابعاد - mm 1330*400*700
ظرفیت - کیلووات (KW)24
حداقل فشار آب راه انداز - bar3.0
قطر لوله های مدار گرمایش - inch1/2
جریان ( دبی ) آب گرم مصرفی در اختلاف دمای 25 درجه - (lit/min (113.7
قطر لوله ورودی گاز - inch3/4
میزان مصرف گاز طبیعی - (m3/h (12.73
گرمایش اسمی KCAL24000
جریان ( دبی ) آب گرم مصرفی در اختلاف دمای 30 درجه -( lit/min (211.4
حداکثر ارتفاع پمپ - m.w.c5
ظرفیت منبع انبساط - Lit8
قطر لوله های آب گرم و سرد - inch3/4
برق مصرفی 1220 ولت

سایر ویژگی‌ها

کشور سازنده 1ایتالیا
مقایسه 0

کالایی یافت نشد

To be determined Shipping
اعلام قیمت با تماس تلفنی Total

Check out